Skocz do zawartości

OMEGA 2,2 DTI 2001r, kontrolka silnika + brak mocy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

A ja własnie taki proble rozwiązałem mam astre III i identyczne objawy do wymiany jest filtr cząstek stałych RDG, długo do tego dochodzili az wreszcie pojechałem na serwis wczesniej naprawiałem wtryski ktore były jednak dobre niestety mechanik nie chciał sie do tego przyznac no ale coz po wymianie filtra wszystko wrociło do normy.Pozdrawiam :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jestem tu nowy i nie bardzo wiem czy dobrej osobie odpowiadam chodzi mi o kontrolke i brak mocy u mnie pomogla wymiana sondy lambda a objawy mialem identyczne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

witam prosze o porade mam vectre dti traci mi na mocy pod czas jazdy włancza mi sie kontrolka silniczka :wesoly: i straszny muł powymieniałem juz durzo zeczy i dalej to samo a na kompie wyskakuje mi ciogle taki błand p0190;( prosze o porade Vetra pali normalnie nie kopci :wesoly::wino::(:wino::(:wino: wymieniłem przepływomierz zawór sterujoncy Vacum pompe posprawdzałem wszystkie przewody i dalej to samo mencze sie juz z tym pół roku i nie wiem co robic :evil::wino::(:wino::(:wino::

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrykmat

zaraz dowale Ci ostrzezenie za powielanie pytania we wszystkich tematach na forum

nadliczbowe posty usuniete zapoznaj sie z regulaminem forum

 

0190 Uszkodzenie w układzie czujnika ciśnienia paliwa w listwie wtryskiwaczy

wiec nie czemu zmieniales przeplywke i cala reszte

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Miałem ten sam problem w Omedze 2.2 dti z 2002 roku. Kontrolka zapalała się, po zgaszeniu i odpaleniu wracało do normy. Pewnego razu podczas jazdy kontrolka się zaświeciła, następnie zaczęła mrugać i samochód wpadł w wibracje. Zatrzymałem się, zgasł i już nie odpalił. Po wymianie pompy wtryskowej wszystko gra i już się nie zapala żadna kontrolka, tylko koszty są spore...

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam! Mam pytanie co do mojej Astry II 1.7 DTI. Od pewnego czasu straciła moc i ledwo pod gorke moge nia wjechac ale zadna kontrolka nie swieci i jesli przy wcisnietym do konca pedale gazu rozpedze sie na 4 biegu to przy okolo 120-130km/h czuc szarpniecie jakby sie cos odblokowalo i samochod odzyskuje moc ale jesli go zgasze to na nowo musze go rozpedzic do 120 i tak okolo 4 kilometry na wcisinietym gazie (na maxa) jechac ma moze ktos taki sam problem?? albo wie ktos co to moze byc?? czy moglbym sam to naprawic i gdzie ta wadliwa czesc sie znajduje?;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gawlak

russ88

masz astre to szukaj w dziale astry

a nie walisz pytanie w dziale omegi

na dodatek z innym silnikiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności