Skocz do zawartości

radio cd 70 navi


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, od niedawna jestem posiadaczem Signum (2005r) z wymienionym w temacie radiem i mam problemy z bluetooth, radio nie czyta mi z komórki książki telefonicznej (nokia N95) z niektórych komórek czyta np Motorola

w sklepie z komórkami powiedzieli żeby jechać do servisu opla i wgrać nowy soft do radia i powinno być o.k. ale w serwisie powiedzieli mi że nie mają niczego takiego,

czy ktoś potrafi mi coś w tym temacie pomóc?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, w moim signum w/w radio czyta książkę (sony ercsson P1i),ale problem polega na tym że po każdej rozmowie radio traci połączenie z telefonem i aby się polączyło ponownie trzeba wył. i zał. radio i wszystko od nowa :-(

może ktoś to rozgryzł i może mi pomóc :wino::wino::wino:

z góry dzięki ;p:|:wino:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem w Signum 2005/2006 . U mnie wyglada to tak,ze na Sony ericssonach k600 i ostatnio na nowym W880i łaczy mi sie przez bluetooth ale po ok 1min rozłacza sie i zeby rozmawiac trzeba znowu laczyc....tez nie wiem o co chodzi, poprzednio w K600 myslalem ze jest to jakis problem z telefonem bo ma juz jakby nie patrzec ponad 3 lata, wiec teraz nabylem nowy i myslalem ze problem z niknie, a tak naprawde jest jeszcze gorzej.....w K600 jak juz yudalo mi sie do kogos zdzwonic szybko to pozniej polaczenie utrzymywalo sie przez cala droge az do wylaczenia zaplonu, w w880i 1 gora 2 minuty i sie rozlacza, nawet gdy sie zdaze polaczyc to rozlacza w czasie rozmowy a w k600 tego np. nie bylo (nigdy nie rozlaczylo jak juz sie z kims prowadzilo rozmowe....a co najlepsze,ze mam 2 stare nokie chyba 6021 i jakas podobna i na obu chodzi bez problemow.....od czego to zalezy nie mam pojecia, ktos mi powiedzial ze sa rozne standardy bluetooth, tak jak np. USB 1.8 i 2.0, ale nie wiem czy to prawda i ze sie nie komunikuja ze soba.....moze ktos bnam pomoc z tym??n Czy np. w vectrach wyglada to tak samo? chyba osprzet tel jest ten sam,tak?

 

[ Dodano: Czw Wrz 11, 2008 15:07 ]

A i jeszcze jedno,wie ktos moze gdzie mozna kupic te adaptery do telefonów ( i czy do wszystkich modeli) do naszych instalacji fabrycznych?? ( te montowane pomiedzy przednimi siedzeniami ,przy recznym hamulcu)

pozdrawiam i dzieki za wszelkie podpowiedzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Ja też byłbym zainteresowany takim adapterem do sonyericssona ;);]

 

Ponadto mam pytanko:

Czy do signum (cd70 navi) można podłączyć subwoofer bez konieczności wypinania radia :P Nie psiadam kodu, a pewnie po odłączeniu takowy jest wymagany.

 

A jeśli już to konieczne to czy to radyjko ma wyjście subwoofer :P

 

 

Z gory dziękuje za odpowiedż :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, szczerze to ja nie mam zielonego pojecia czy ma wyjscie na subwoofer...a tak swoja droga to chyba tych adapterow nikt nie ma, bo nikt nam pomoc nie chce :drunk:)

 

Pozdrawiam i czekam na jakas podpowiedz......:drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie adaptery robi m.in. firma Paragon. Aktualna lista modeli w linku: http://www.paragon-online.de/en/uploads/_dokumente/Opel_Handy_Adapter_GB.pdf

Ale jak to kupić to się nie dowiadywałem, bo mojego telefonu na tej liście nie ma :wesoly:

 

[ Dodano: Pią Wrz 26, 2008 13:22 ]

Mam inne pytanie dotyczące Opel Mobile Phone Portal z łączem bluetooth.

Czy ktoś wie jak zmienić język Voice Control System ?

Zmiana języka CD70 za pomocą Opel Language CD nie powoduje zmiany języka VCS.

Czy pozostaje tylko wizyta w ASO ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

pewnie temat juz dawno nie aktualny... ale VOICE CONTROL SYSTEM mozna zmienic w ASO , ale nie w kazdym potrafia, Dalem sobie to zmienic z niemieckiego na angielski i chodzi prawidlowo

 

a propo polaczenia z BLUETOOTH i nie czytania ksiazki adresowej to z tego co zauwalzylem i poczytalem na forach to wszystkie NOKIE na symbianie maja problem ze 'zczytaniem' ksiazki telefonicznej. Probowalem z kilkoma symbianowymi NOKIAmi i we wszystkich to samo a MOTOLOLA i SONY ERICSSON bez problemu czyta adresy z ksiazki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
Gość martin77

chciałbym nawiazac do pytania o zmiane jezyka voice control system (obecnie mam niemiecki a chcialbym aktywowac angielski) - czy ktos moze przerabial temat i wie gdzie w krakowie lub okolicach moge to zrobic?

 

pytalem w aso ale uslyszalem "nie da sie"... :urodziny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności