Skocz do zawartości

Temperatura silnika....


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam pytanie i prosbo porade...Mam Corse 1.4i ( rok 96) i mam problem z włączaniem się wentylatora podczas zagrzania się silnika. Otóż gdy wskazówka osiągła połowe skali ( chyba 95 st) wentylator się włączał i schładzał silnik. Teraz niestety nie wiem dlaczego włącza sie on prawie gdy wskazówka wkracza na czerwone pole. Nie weim co sie stało...czy jest odpowiedzialny jakis czujnik od tego, czy jego sie ręcznie ustawia czy moze problem nie lezy po stronie tego czujnika tylko cos innego ?? Prosiłbym o porade....

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności