Skocz do zawartości

Tuning wskazówki licznika


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

no raczej nie bo podswietlenie daja zarowki:P Inteligentne nie ma co:D

apropo teraz zamowilem sobie xenonki 6000k postojowki hyper power:D i do tego zarówka rorkowa niebieska do podswietlania calego wnetrza samochodu:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie bo podswietlenie daja zarowki:P Inteligentne nie ma co:D

apropo teraz zamowilem sobie xenonki 6000k postojowki hyper power:D i do tego zarówka rorkowa niebieska do podswietlania calego wnetrza samochodu:D

no fajnie to wygląda, tylko, że zamiast inwestować w tuning Wymień sobie telefon na jakis z lepszym aparatem :drunk::drunk::rockon:

 

Tak sobie myśle, że seryjna corsa to nisko zawieszony samochód a po takim tuningu to przejazd przez progi to chyba nie jest lekka sprawa :wino:.

 

Ja tam jak bede miał wolną kase to zainwestuje w chiptuning, w inne zmiany nie bede sie bawił, no może poza felgami :beer:

 

W myśl piosenki:

 

"Mam, mam najlepszy wóz najszybszy w mieście

Za-zawsze chciałem, chcia-chciałem mieć taką bestię

Teraz się toczę powoli to-to-to-toczę się

A one gonią, go gonią, a one gonią mnie"

 

:drunk::wino::wino:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAsz racje nie jest łątwo, trzeba sie pilnowac:P:P

nie polecam chiptuningu poniewaz ogladelem kiedys program i silnik ktory jest chipowany ma małą zywotnosc tzn zalezy od tego ile koni dodasz:P a odchipowanie pozniej silnika kosztuje 6000tys i nie jest łatwe:P czyli silnik do wyrzucenia a pozatym moj kolega kiedys chipowal silnik pojeżdził 3 miesiace i silniczek na złom :beer::(:beer:: szkoda ;););p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAsz racje nie jest łątwo, trzeba sie pilnowac:P:P

nie polecam chiptuningu poniewaz ogladelem kiedys program i silnik ktory jest chipowany ma małą zywotnosc tzn zalezy od tego ile koni dodasz:P a odchipowanie pozniej silnika kosztuje 6000tys i nie jest łatwe:P czyli silnik do wyrzucenia a pozatym moj kolega kiedys chipowal silnik pojeżdził 3 miesiace i silniczek na złom :drunk::(:drunk:: szkoda ;p:drunk::drunk:

1,3 CDTi oprogramowanie sterownika zmienione po 1000 km od wyjechania z salonu, teraz jest 106 tyś i chodzi jak strzała :* wszystko z umiarem a będzie dobrze :drunk: od odwirusowanie 6000 pln ? a czy w tej bajce były smoki ? :wesoly: poza tym fajnie sie Twoja fura prezentuje ale ja po pierwszym dniu nie miał bym przedniego zderzaka :drunk: ciekawe jak motyw z tym lakieren wyglądałby w CC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności