Skocz do zawartości

Przebieg Astra-F


Gość maciekzl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba czegoś nie rozumiem albo coś z tymi liczbami jest nie tak, np

1.308.580 km 2000r. to 163tys/rok http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=77474977&__lp=1370&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=19000&makeModelVariant1.modelId=5&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1990-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

2.420.000 km 1997r. to 220tys/rok http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=78346389&__lp=1370&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=19000&makeModelVariant1.modelId=5&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1990-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

tasioo, tłumacz to teraz :wino:

220tys/rok to jakies 600km dziennie, wyłączając swieta i weekendy to pewnie jakies 1000km,co robi np. kurier 500km w jedną stronę i z powrotem :wesoly: co moge powiedzieć: szacunek albo pomyłka przy wpisywaniu :wino:

 

Lepiej patrzeć na te przebiegi ponizej 1mln, wtedy chyba nikt sie nie pomylił i nie dodał jednego zera.

 

Co do Twoich wcześniejszych pytań: najwiekszy przebieg w astrze jaki widziałem to było coś poniżej 200kkm, tam był silnik 1.6 16v chyba 105km, wiec raczej każdy silnik tyle zrobi (wyłączając maluch,polonezy etc).

 

Natomiast przebieg sciaganego samochodu zwykle zalezy od rocznika na jaki Cię stać, w Niemczech, Wloszeh czy na Litwie (co widziałem) wszedzie jest tak samo, jak samochód ma papiery na firmę to zwykle ma ok 50kkm rocznie,jak nie i jest to duża fura (klasa c wzwyż) to trzeba liczyc 25-30kkm rocznie minimum, a dla malych fur jak corsa około 15-25kkm/rok.

 

Ale jak Kupisz astre z przebiegiem ok. 200kkm serwisowaną w Niemczech to dobicie do 300kkm myślę nie bedzię jakimś wyczynem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wesoly: na wszystko np stan elementów wnętrza, oryginalność zawieszenia, zużycie elementów np elementy wybieraka, no nawet silnik - możesz go rozebrać i obadać :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica jak na moje oko nie jest bardzo wytarta, na wszystkich pedalach mam "bieznik" (bez wytarcia na rogach) a siedzienie od kierowcy wyglada niczego sobie wiec nie wydaje mi sie zeby ktos sie az tak wysilil i powymienial wszystkie te elementy zeby go potem sprzedac za 1100 ojro ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności