Skocz do zawartości

problem z obrotami nawet po wymianie krokowca


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Jest, z tego co kojarzę ma kanał wodny w środku, a z resztą wkręcany chyba jest do niego czujnik temp. na zegary.

A dokładniej od tyłu wygląda tak Dołączona grafikaEGR

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linke od gazu ona powina byc napieta czy luzna

No zwisać raczej nie powinna - naciagnij ją z czuciem, aby pedał nie ciągnął jej jakbys dał bez przerwy gaz...Pozdro... :piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Żeby nie było przeczytałem wszystkie wątki z tego forum które mają w tytule "falujące obroty" był ich 74

Nic konkretnego sie nie dowiedziałem na temat rozwiązania swojego problemu z obrotami silnika , za to ucieszyła mnie informacja na temat podłączenia radia samochodowego w taki sposób żeby nie gubiło ona ustawień oraz aby się włączało i wyłączało za pomocą zapłonu. Ale do rzeczy, czy ktoś z forum może mi powiedzieć gdzie w moim silniku jest , przepływomierz , EGR , wężyki ciśnienia , czujnik temperatury płynu , czujnik położenia wału

- Tylko te rzeczy pozostały mi do skontrolowania :beer: . Silniczek krokowy kupiłem nowy ( zamiennik ) oraz jak sprawdzić szczelność kolektora dolotowego

 

P.S

Coraz bardziej utwierdzam się w myśli ze kupno opla było największą pomyłką mojego marnego życia :beer:

Mam tą astrę dokładnie rok a juz włożyłem w nią więcej kasy niż za nią dałem :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą astrę dokładnie rok a juz włożyłem w nią więcej kasy niż za nią dałem

... ja mam identyczną - jeżdżę nią 8 lat i koszty jakie ponoszę to bieżące utrzymanie ... włożyłem do niej tylko lpg - zwróciło się po roku ...

... chyba zbyt pochopnie wyciągasz wnioski ...

gdzie w moim silniku jest , przepływomierz , EGR , wężyki ciśnienia , czujnik temperatury płynu , czujnik położenia

wału

... a jesteś pewny, że to wszystko jest :beer:

http://www.astra.auto.pl/content/view/250/103/#14nz

... o które ciśnieniowe lub podciśnieniowe wężyki Ci chodzi :beer:

... czujnik temp na kompa jest naprzeciw krokowca(z tyłu - niebieska wtyczka)) ... ten na zegary jest na dolocie do chlodnicy ... reszty nie ma ...

http://www.autocentrum.pl/autodiagnoza/opel/astra/f/i-kombi/1.6-i-75km/falowanie-obrotow-silnika-i-szarpanie-przy-ruszaniu-646114546/

... może tu coś znajdziesz ... pozdro ...

... reszty nie ma ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności