Skocz do zawartości

oświetlenie wnętrza


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanie w związku z oświetleniem wnętrza Sinterki, czy po otwarciu drzwi samochodu powinno się oświtlać wnętrze ,bo mi się nie zapala, ale włącznikiem wewnątrz auta mogę zapalić oświetlenie. Wydaje mi się to dziwne że nie oświetla się samochód jak się otwiera drzwi. Jeśli się powinno świecic to jaka może być przyczyna ze u mnie się nie swici

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość mariovectra16v

w moje vectrze pali sie przy otwarciu drzwi światełko w śroku,pierwsze co to sprawdz czujnik w drzwiach,bo bezpieczniki raczej sa ok jezeli przy recznym wlaczeniu dziala

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przełącznika na podsufitce przy lampie(tam gdzie steruje się szyberdachem) to mam tylko dwa położenia nie wiem czy powinno być więcej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz na "włączony"(tak jak pozostałe),to światło po otwarciu drzwi powinno świecić. Poza tym światło nad deską zapala się po wciśnięciu"klosza".Położenia mam dwa,jak u Ciebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro to muszę sprawdzić ale zaskoczyłeś mnie że swiatło się zapala poprzez wćisnięcie klosza jutro się odezwe pozdrawiam

 

[ Dodano: Pon Wrz 29, 2008 19:12 ]

sprawdziłem dzisiaj i kombinowałem na wszystkie sposoby i w dalszym ciągu nic z tego nie wychodzi czy ktoś wie co może być zepsute

 

[ Dodano: Wto Wrz 30, 2008 20:59 ]

mam coś sknocone czy ktoś wie co prosz o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich mam pytanie w związku z oświetleniem wnętrza Sinterki, czy po otwarciu drzwi samochodu powinno się oświtlać wnętrze ,bo mi się nie zapala, ale włącznikiem wewnątrz auta mogę zapalić oświetlenie. Wydaje mi się to dziwne że nie oświetla się samochód jak się otwiera drzwi. Jeśli się powinno świecic to jaka może być przyczyna ze u mnie się nie swici

U mnie oświetlenie wnętrza można załączyć i wyłączyć na dwa sposoby: pierwszy to pokrętłem regulacji natężenia oświetlenia zegarów, a drugi - wyłącznik na suficie pierwszy z lewej. Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza! Pokrętłem ściemniania włączasz i wyłączasz światło przy zamkniętych drzwiach (np podczas jazdy). Wyłącznik na podsufitce wyłącza światło np przy otwartych drzwiach. Podczas jazdy można włączyć światła nad deską rozdzielczą-wciskając je. Dodatkowo jest ustrojstwo,które wyłącza światło po postawieniu otwartych drzwi .No i dodatkowe włączniki przy lampkach pasażerów ostatniego rzędu. :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam

mam również problem z tym oświetleniem, czy ma ktoś schemat, albo jakąś rozpiske, przewodów w podsufitce?? coś jest tam namieszane, włącznikiem włączałem wszystkie światła, pokrętłem nic nie robilem, a przedniego oświetlenia nie mogłem wyłączyć wciskając klosz. teraz po przecięciu jednego przewodu i podłączeniu z innym, już jest lepiej mogę wyłączać lampki wciskając je, i się zapalają po przekręceniu, ale po otwarciu drzwi albo świecą te z tyłu, albo z przodu, zależy jak włącznik mam:) ale jest lepiej. dla tego jeżeli ktoś ma schemat lub rozpiskę kabli to poproszę.

Drugie pytanie dotyczące pozostałych wtyczek niepodłączonych, są 3 luźne, od czego?? w jednej jest prąd po zapłonie w drugiej po włączeniu świateł a w 3 nie sprawdzałem.

pytanie 3 co to za przewód na podsufitce taki gruby, wygląda jak by był do szyby przymocowany, ale jest za słabe dojście żeby to sprawdzić, a całej podsufitki nie chce ściągać, jeszcze jest przyklejony na silikon szklarski( prawdopodobnie szyba wymieniana)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności