Skocz do zawartości

Zafira 99 i tempomat


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

każdy w tym modelu tak ma bo to fabryczne "zaślepienie" wiązki, jak każdy to i ja :) i teraz czekam na przesyłkę przełacznika, kupiłem oryginał używany bo o częściach HansPries/Topran mam zdecydowanie negatywna opinię, za tą samą cenę wolę mało używany oryginał niż nowa marną podróbę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz prawie zamawialem manetke ale powstrzymalem sie do momentu napisania tego postu :)

 

Gdzie na polskich drogach wykorzystacie ten tempomat?

I czy nie bedzie to TYLKO nie uzywany bajer?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tempomacie daje sie jezdzic nawet w miescie. Po prostu rozpedzam sie do 60km/h i wciskam zapamietanie predkosci, a noge zdejmuje juz z gazu. Sporo mozna oszczedzic na paliwie, bo z reguly elektroniczne sterowanie jest dokladniejsze od noznego.

Choc niektorzy twierdzili, ze sa lepsi od tempomatu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na przesyłkę przełacznika, kupiłem oryginał używany bo o częściach .............. mam zdecydowanie negatywna opinię, za tą samą cenę wolę mało używany oryginał niż nowa marną podróbę...

Widzę że ktoś też jest tego samego zdania co ja... ja już wymieniłem dwie takie podróby z allegro! niby jest gwarancja i wymienią ale to i tak strata kasy i czasu. Jeden od początku nie działał jak trzeba, nie trzymał kierunek a następny, hmm,niby nic,tylko same włączały się długie kiedy jechałem po bruku ;) ale tempomat działał, chociaż coś ;) Dzisiaj zamówiłem oryginał w serwisie bo już mam dośc wysyłania,rozbierania,wymieniania itd. Koszt 250 zł i mam nadzieje że w końcu temat będzie zamknięty ??? Ale jeśli chcecie, próbujcie,może będziecie mieli więcej szczęścia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli polecacie kupic? ;)

Kiedys mialem okazje pojezdzic sporo autkiem z tempomatem ale byla to wielka krowa. Toyota camry na automacie, to powiem szczerze ze uzylem go moze ze 2 razy jak gdzes w trase lecialem. Ale krotkie hamowanie i znowu na pedal. Pewnie z tempomatem trzeba nauczyc sie jezdzic ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam.pojawił się nowy temat o tempomacie. jeden z forumowiczów został poinformowany w serwisie ,że zamontowanie tempomatu to skomplikowana operacja.daje to trochę pogląd na wiedzę niektórych (boraczej nie wszystkich ) pracowników serwisów. ta skomplikowana operacja trwała u mnie 30 min.(z piciem kawki) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności