Skocz do zawartości

czujnik nie zapiętych pasów


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam!

wie ktos może jak odłączyć(wyłączyć,anulować) czujnik nie zapiętych pasów w fiacie fiorino...

wnerwia mnie te piszczenie przy niezpietych pasach niemiłosienie i chcialbym to jakoś wyłączyc...

 

prosze o pomoc.

 

pozdr:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maras 91, ja w służbowym aucie mam na

stałe wpięty pas pasażera w zapięcie kierowcy.

Powodzenia w razie cięższej kolizji, której nikomu nie życzę.

Nawet jak napisał arek, przy gwałtownym hamowaniu z całej siły (tzw. hamowaniu awaryjnym) kierowca zapiera się noga i rękoma, ale np. pasażer któremu właśnie zabrałeś pas wali głową w przednią szybę i albo łamie sobie nos albo niszczy deskę rozdzielczą i rozbija szybę.

Możesz się o tym przekonać jadąc na pustej drodze, trzymasz wciśnięty gaz i nagle lewą nogą wciskasz z całej siły pedał hamulca lewą nogą. Katapultacja z fotela gwarantowana, więc robisz to na własne ryzyko.

 

http://patrz.pl/filmy/pamietaj-zapinaj-pasy

http://patrz.pl/filmy/zawsze-zapinaj-pasy-niebo-moze-poczekac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za moda na jazdę bez pasów?

Czy zapięcie pasa, które zajmuje 2 sekundy jest takie ciężkie?

problem jest taki ze jak naprzykald wozisz towar to pod kazdym sklepem (czy w moim przypadku apteka) musisz je odpinac i zapinac

z poczatku tez mnie to denerwowalo

ale po kilku przezyciach na osiedlowych uliczkach gdzie nagle z podworka ktos ci wyjedzie prosto pod auto to przekonalem sie ze nie ma co ryzykowac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ludzie, którzy np. rozwożą towar muszą często zapinać i rozpinać pasy, ale taki urok tej pracy. Zdrowie i życie najważniejsze.

Dokładnie :D8) Jakie obejścia i niezapinanie pasów.....Wsiadam i zapinam - też jeżdżę po mieście i kilka razy trzeba wsiąść i wysiąść :shock:http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/laugh.gif

P.S. Jeśli Ci pas w pracy szkodzi....porzuć pracę, o co chodzi :D Pozdro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Wsiadam i zapinam - też jeżdżę po mieście

Mój ojciec wychodzi z założenia, że w mieście nie ma sensu zapinać pasów bo rozwija się małe prędkości :shock: Tylko czy np. 60km/h to mała prękość? A nawet po osiedlowej uliczce jeździ się 40km/h. Podczas walnięcia w inny pojazd przy takiej prędkości nie ma szansy aby utrzymać się na fotelu bez pasów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności