Skocz do zawartości

Seriale


Gość michu71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kto oglądał film Ekstradycja i co o nim myśli bo to jest mój ulubiony serial napiszcie jakie lubicie seriale ja jeszcze lubię Kryminalnych,Czterech Pancernych iPies, Stawka Większa niż Życie,Janosik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Kill3rReaper

Ja może odbiegne od polskich seriali :)

Polecam Lostów (Zagubieni) świtny serial, myślałem ze najlepszy jaki kiedykolwiek wyszedł, ale niestety zacząłem oglądać Prison Break i musiałem znmienić zdanie :)

Jak ktoś obejży pierwsze 3 odcinki to jest już po nim :D Ja się uzależniłem normalnie :lol: A już od 21 stycznia puszczą to na polsacie, tyle że chyba zmienią nazwe...

 

Polecam przeczytać recenzje czy cokolwiek o tym i obejrzeć :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous
Ja może odbiegne od polskich seriali :]

Polecam Lostów (Zagubieni) świtny serial, myślałem ze najlepszy jaki kiedykolwiek wyszedł, ale niestety zacząłem oglądać Prison Break i musiałem znmienić zdanie :)

Jak ktoś obejży pierwsze 3 odcinki to jest już po nim :D Ja się uzależniłem normalnie :twisted: A już od 21 stycznia puszczą to na polsacie, tyle że chyba zmienią nazwe...

 

Polecam przeczytać recenzje czy cokolwiek o tym i obejrzeć :twisted:

"Prison Break"- wczoraj skończyłem oglądać 1sezon który składa się z 22 odcinków.Teraz czekam aż kolega nagra mi kolejną część którą najprawdopodobniej oglądne równie szybko jak wcześniejszą (serial wciąga niemiłosiernie).

 

ps.stronka o serialu http://www.skazany.net/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

hEHEH co do "Prison Break" to też jestem pod wrażeniem tego filmu.Miałem ostatnio urlop i w ciągu tygodnia obejrzałem cały pierwszy epizod (22 odcinki) i kończę już oglądać drugi tzn dziś wychodzi 16 odcinek na telewizji FOX...a do ściągnięcia narazie jest 15 odcinków z czego ten 16 pewnie będzie za około tydzień do ściągnięcia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

-=JaGeR=-, NIe nie nie....nie rozumiesz mnie:) Ja nie mam żadnej telewizji FOX amerykańskiej tylko sa MANIACY co nagrywają te filmy sobie(odcinki) na bieżąco....a u TłUMACZE robią napisy do nich:) I tak jak napisałem....dziś wychodzi 16 odcinek epizodu drugiego więc pewnie na internecie wraz z napisami będzie dostępny za tydzień:mrgreen: A na razie jest 15 :P Odcinki ściągam programem BearShare a napisy z albo http://napisy.org/ lub http://napisy.info/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

aaaaaaa...rozumiem.Myslalem ze oprocz polsatu serial leci jeszcze na innych polskich kanalach :mrgreen: .Slyszalem ze w USA prison break mozna zobaczyc tylko w necie i ze pracuja nad 3 sezonem!?!

ps.znasz jakies dobre fora z downloadem?potrzebuje 2sezon

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

uwielbiam:

 

wszystkie CSI, Puls miasta, nash bridges, w obronie prawa, archiwum x, nowojorscy gliniarze...itp...same kryminalne ogolnie rzecz ujmujac :mrgreen:

 

 

lost tyż troche ogladalem ale bez wodotrysków...

 

nienawidze:

m jak milosc, magda m, wszystkich polskich telenowel, oprocz plebanii (serio)....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

-=JaGeR=-, Też słyszałem że są prace nad 3 sezonem ale wkurza mnie to trochę bo nie chcę żeby zrobił się z tego serial jakiś na skale mody na sukces hehe :mrgreen: Bo w końcu ile można uciekać przed policją.A co do sezonu drugiego to napisałem Ci jakiego programu używam i skad napisy ściągam:) A żeby mieć pewność że dobrą wersje ściągam to na tych stronach z napisami jest napisane dokładnie do jakiej wersji są to napisy np:prison.break.202.hdtv-lol i tak też kopiuje do beershare i zawsze mam pewność że pobieram co to chce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności