Skocz do zawartości

Seriale


Gość michu71

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
nienawidze:

m jak milosc, magda m, wszystkich polskich telenowel, oprocz plebanii (serio)....

 

hahaha, co TY widzisz w Plebanii? Agnieszke Wlodarczyk chyba :P

 

ja tez lubie policyjno-sledcze seriale, seriale z M w tytule tez lubie, Na Wspolnej rowniez, latwo mnie zadowolic :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

hahaha, co TY widzisz w Plebanii? Agnieszke Wlodarczyk chyba :)

 

ja tez lubie policyjno-sledcze seriale, seriale z M w tytule tez lubie, Na Wspolnej rowniez, latwo mnie zadowolic :mrgreen:

 

po pierwsze primo :P agnieszka wlodarczyk wyglada jak stara prostytutka....

 

... ktos kiedys powiedzial, ze podobaja mi sie brzydkie kobiety...i gdyby nie fakt, ze moja kobita jest obiektywnie, nie chwalac sie itp...., to mozna by pokusic sie o stwierdzenie, ze ciagnie swoj do swego :twisted:

 

po drugie primo :) plebania jest zajebista, ze wzgledu na to ze jej tworcy z gory planowali zrobic serial z przymrozeniem oka, napiętonowywuwyuwuywuwujący duzo narodowych przywar....moim ulubionym bohaterem jest miejscowy gangster Tracz i wójt gminy...

 

...hawk

 

 

:D:D p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

Co do Prison Breaka:

Ściąganie odcinków to najlepiej torrenty, ja mam wszystkie odcinki w wersji 350MB jeden odcinek, R.I.P.owane z HDTV.

Napisy (lepszych nie znajdziecie nigdzie): hatak.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co do Prison Breaka:

Ściąganie odcinków to najlepiej torrenty

Koles ma mi dostarczyc torrenty,ale narazie z BearShare, za 10 min skonczy sie sciagac 2x2 odcinek...tak ze poczekam i porównam :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co do Prison break to przy moim łączu z bearshere ściągam jeden odcinek w 30 minut.Też zajmują po koło 350 mb każdy.Co do najnowszych odcinków to 16(z serii drugiej) właśnie skończył mi się ściągać wiec jestem na bieżąco.Nigdy nie lubiłem się bawić torentami.A co stron z napisami to już napisałem jakie polecam i nigdy się nie zawiodłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
agnieszka wlodarczyk wyglada jak stara prostytutka....

 

to moze Irka? :mrgreen:

 

zaluje, ze nie widzialam proson break bo nie mam polsatu :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaluje, ze nie widzialam proson break bo nie mam polsatu :mrgreen:

 

a moze ktos nagral na kompa te odcinki co juz lecialy na polsacie i moglby je wrzucic np na rapidshare.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Peter, ehh niestety ja nie mam ale nawet nie polecam Ci oglądać tego filmu na POLSACIE.....tłumaczenie jest do kitu nie mówiąc już że przycięto połowę soundtracku.....oryginalny film z napisami jest o wiele lepszy.Mogę Ci przesłać instalke do bearshere to sobie ściągniesz z internetu jak chcesz.

 

 

http://www.skazanynasmierc.pl/

 

POLECAM LINK ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

A ja lubie bardzo stare ale świetne seriale :

-Airwolf

-Knight Rider (Nieustraszony :mrgreen: )

-Drużyna A (Boże kiedy to było :wesoly: )

A ostatnio:

-Magnum Czarno na białym

Z Niemieckich seriali:

-Medicopter 117

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności