Skocz do zawartości

ubytki płynu chłodniczego


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam!!

 

odn czyszczenia układu-kolega mi opowiadał ze gdy dostał mu sie olej do płynu chłod,mechanior usuną usterkę,wlał wodę i do tego rozpuszczalnik,azał mu się przejechać 30 km i wlał normalny płyn-mówił ze zadziałało.

 

odn uszczelniania układu chłodniczego-nie miałem wiecej pytań jak mieliśmy problem z wyciekiem w jednym samochodzie (hummer) na pustyni i kolega wbił jajo kurze do chłodnicy....mówił ze można jeszcze musztarde,myslałem że mu przygrzało-faktycznie działa!!! piszę to z pełną powagą!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iem że brzmi to dziwnie,ale uwierz że działa....tyle że w warunkach awaryjnych...

McGaywer robił to samo więc mogę uwierzyć, ale skąd na pustyni surowe jajka ?

Bo jakoś ciężko sobie wyobrażam Hummera z wytłoczką jajek . ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iem że brzmi to dziwnie,ale uwierz że działa....tyle że w warunkach awaryjnych...

McGaywer robił to samo więc mogę uwierzyć, ale skąd na pustyni surowe jajka ?

Bo jakoś ciężko sobie wyobrażam Hummera z wytłoczką jajek . ???

no dobra,napisze Ci....miejsce-afganistan....jajka z samochodu z żywnoscią z konwoju.... ok?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

witam jestem posiadaczem zafiry 2,2 16v z lpg.Mam ubytek płynu chłodzącego:/.Wcześniej miałem wyciek na łączeniu przewodów doprowadzających płyn do nagrzewnicy(na środku pod panelem sterującym).Objawy to mokre dywany po obydwu stronach.Przez dwa miesiące był spokój ale teraz po 2 dniach mzozu 50% płynu ze zbiorniczka wyrównawczego znikneło.W środku ok pod korkiem ok.Może jakieś mądre porady?Proszeeeee!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam jestem posiadaczem zafiry 2,2 16v z lpg.Mam ubytek płynu chłodzącego:/.Wcześniej miałem wyciek na łączeniu przewodów doprowadzających płyn do nagrzewnicy(na środku pod panelem sterującym).Objawy to mokre dywany po obydwu stronach.Przez dwa miesiące był spokój ale teraz po 2 dniach mzozu 50% płynu ze zbiorniczka wyrównawczego znikneło.W środku ok pod korkiem ok.Może jakieś mądre porady?Proszeeeee!

 

Witam

Mam podobny problem w takim samym aucie. Wymieniłem uszczelki na łączeniu nagrzewnicy bo tam był wyciek. Po miesiącu dalej jest ubytek płynu tylko muszę poszukać, mam plamkę pod siedzeniem kierowcy. Sprawdziłem też uszczelkę pod głowicą - wszystko OK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pooglądaj węże ja miałem tak że sie upalił ten co idzie do nagrzewnicy o wydech i płyn uciekał i parował od razu z góry wyglądał ok ale jak go ruszyłem to sie polało :?: , a odkręcałeś zbiorniczek z płynem chłodzącym i sprawdzałeś na zimnym czy niema kożucha z oleju i powąchaj czy nie śmierdzi olejem z niego i zobacz czy nie kopci na biało , nie zawsze jak strzeli uszczelka to woda idzie do oleju czasem jest odwrotnie a płyn spala np i będzie go mniej, jeszcze jedno na zimnym silniku odkręć korek zbiorniczka i zapal auto dodaj trochę gazu i zobacz czy płyn bombluje jak tak i śmierdzi jak z wydechu to uszczelka pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności