Skocz do zawartości

pompa paliwa


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

czy ktos orientuje sie moze jakie cisnienie powinna wytwarzac pompka paliwa w omedze 2,5.Mam ostatnio problemy z odpalaniem i chcialbym to sprawdzic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

Witam wszystkich mam pytanie w sprawie pompy paliwa w Astrze G.Sprawa jest taka dy przekreci sie kluczyk i wlancza sie zaplon powinno sie slyszec jak pompa zapodaje 3,4 sekundy,nie we wszystkich samochodach ale u mnie tak bylo.Ale od niedawna u mnie cisza kompletna,zawsze ja slyszalem a teraz nic ,czy to normalne czy u Was slychac pompe,a moze moja pompa powoli siada.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin 79, domyślam się, że ona nadal działa. A może tak się dzieje jak masz różny stan paliwa w baku? Ja mam F-kę i jak mam mało paliwa to ją słyszę, a gdy jest ponad pół zbiornika to wcale.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin 79, U mnie nic nie słychać,a mam 3 pompę od pól roku.

 

Jakie ciśnienie powinno być w benzynie,jeśli na pudełku od pompy pisze 1 Bar,a może mam za słabą i dlatego mi padła ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi, pompa paliwa powina pracowac na 3-4 atmosfery zeby miala pozadne cisnienie wtlaczania,Martin 79, tak jak napisal szeryf, mozesz miec zalezne od ilosci paliwa w zbiorniku.U mnie jak jest rezerwa to ja slychac jak mam polowke zbiorniczka to jak bym jechal w jakims l(e)(u)ksusie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
zibi, pompa paliwa powina pracowac na 3-4 atmosfery zeby miala pozadne cisnienie wtlaczania,Martin 79, tak jak napisal szeryf, mozesz miec zalezne od ilosci paliwa w zbiorniku.U mnie jak jest rezerwa to ja slychac jak mam polowke zbiorniczka to jak bym jechal w jakims l(e)(u)ksusie.

 

U mnie pompe bylo zawsze slychac po przekreceniu kluczyka 3 sekundy i koniec niezaleznie od stanu paliwa w zbiorniku,a teraz nic czy bak prawie pusty czy pelny po brzegi Cisza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmieniles moze stacji paliw??bo moze tak i pompa sie nasmarowala ewentualnie na silniczku w pompie moglo juz cos pojsc ale wtedy by ci nie podawal paliwa no chyba ze sie sama naprawila lub wyczyscila.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No dobra Panowie autko nie chodzi jak ma i dlatego pytam o pompe bo to troche dziwne ze bylo slychac a teraz nie,wstrzymuje sie jeszcze bo bede wymienial sonde lambda ,na poczatku stawialem na czujnik temper.gdych autko po postoju wchodi na wyzsze obroty i przerywa jakby dostal ssanie , ssanie!!! ale silnik jeszcze nie ochlonal,gdy ruszam szarpie przerywa wciskam delikatnie gas a on nic jakby na dwa gary,wciskam wiecej jest lepiej no i jak silnik jest juz zagrzany jakies 2 min jest ok wolne obroty tez ok.Co do mocy to slabiutka ledwo kula sie do 200 kiedys wystarczyla chwila,przyspieszanie tez jakies nie plynne, Hmm komp pokazal na Agr zawor i sonde ale tylko cos z podgrzewaniem jutro bedzie nowa,Agr mam juz nowy,uklad wydechowy nowy oprucz kolektora,modul zaplonowy nowy,swieczki nowe,czujnik temper na komp nowy,filtr powietrza i paliwa nowy,zuzylem pare butelek preparatu na oczyszczenie wtryskow i nic.Tankuje ostatnio tylko V-Power,a przed ostatnio jakis rok tylko ESSO sam nie wiem czy to dobra stacja. Pozostaje pompa paliwa tak mysle a co wy na to,a moze jeszcze cos innego,jakiekolwiek podpowiedzi mile widziane Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności