Skocz do zawartości

Jakie gierki lubicie


Gość michu71

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja od paru miesiecy przepadłem w oGame ??? To jest tak proste a zarazem tak wciągające ze bajka :D A tak z gierek takich 3D to wszystko co śmiga na X,X360 i PS2 oraz PSP :mrgreen: Zazwyczaj są to jakieś mordobicia, ścigałki i totalne rzeźnie :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lord_wiader

A ja od dwóch tygodni śmigam w LFS S2a czyli Live For Speed S2alpha

Jest to symulator jazdy samochodem, ścigamy się po zamkniętych torach. W wersji darmowej (demo) mamy do wyboru trzy auta. Jedno przednionapędowe i dwa tylnionapędowe, z turbo i bez. Możemy się bawić w ich ustawieniach praktycznie wszystkim. Ilością paliwa na starcie, po tankowaniu, wysokością prześwitów, twardością, siłą tłumienia i twardością stabilizatorów przedniej i tylnej osi, ciśnieniem w ogumieniu, geometrią koł, siłą i rozkładem sił hamowania, przełożeniami w skrzyni biegów, dyferencjałem (otwarty, zablokowany, otwarty z poślizgiem 10-80%), a nawet libczą pasażerów. Najlepszy element w tej grze to fizyka jazdy. Nie ma co porównywać tej gry do całej serii NFS, tutaj nie wystarczy dać na chwile po heblach w środku zakrętu i lecieć jak po szynach, pokonać go poślizgiem. Trzeba wiele okrążeń aby dobrać optymalne tory jazdy i momenty chamowań, by robić konkretne czasy okrążeń. W grze występują uszkodzenia aut, jednak nie są one dobrze dopracowane, nadają tylko lekkiego smaczku. W czasie gry opony się nagrzewają i zużywają (nierównomiernie), moga nawet ulec pęknięciu, paliwo się zużywa, temperatura silnika także ulega zmianom, sam silnik można zatrzeć.

Do wyboru (w wersji S2) mamy 2 tory: Blackwood i Rallycross, możemy się na nich ścigać w obie strony, oraz parking na którym możemy poszaleć do woli.

Możliwa jest gra przez sieć.

Polecam

Najlepszy czas jaki osiągnąłem XF GTi z własnymi ustawieniami (bez startu zatrzymanego) na torze Blackwood to 1.37.78s

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) .. Ja sie pochwale swoja ulubiona kolekcie :) sa to starsze gry ??? takie jak

 

Red Alert 2 + yuri Rewange :D Gra + dodatek strategia

Need For Speed 2 .. Wyscigi uliczne !!

MoH - Medal Of Honor wszystkie czesci :D - gra wojenna

Diablo 2 + pan zniszczenia gra + dodatek ... kurcze ale miałem postacie :P

Cue Club Bilard .. gra hmm .. fajna :P

Cossaks 1 i 2 .. Strategia !!

GTA III i San Andreas

 

a narzie grywam w Robote !! extra Gra .. hehe od 6 do 20 a po robocie sen . cos w podobie do simów :shock::mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je pogrywam sobie spokojnie w ogame, a czasem godzinke wieczorkiem w company of heroes lub dark crusade. lubie strategie i od czasu do czasu jakas strzelanke :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś bardzo lubiałem strategie wszelkiego rodzaju... ale któregoś razu siadłem do starcrafta i siedziałem prawie bez przerwy przez około 65 godzin to od tamtej pory nie siadam do tych gier :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności