Skocz do zawartości

chyba to już koniec Zafiry...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pisze, zeby sie pożalić... jechałem dzisiaj trasą toruńską a tu nagle mi wyjechal Pan "szofer" dużym Volvo... całe szczęście, ze zdrowie zostało, ale gościu z Opla, który zajmuje się likwidacą szkód stwierdził, ze daje 50/50 szanse naprawy a kasacje.... szkoda bo jechalem ze swoją Zafirką na hamownie i chcialem wrzuciś na forum rezultaty teraz juz chyba sie nieda... Pozdrawiam :?:

 

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 15:59 ]

Z tego wszystkiego zapomnialem jak sie fotki wrzuca wiec podaje taki link do zdjecia:

 

http://www.fotka.pl/profil/dejna2/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze, zeby sie pożalić... jechałem dzisiaj trasą toruńską a tu nagle mi wyjechal Pan "szofer" dużym Volvo... całe szczęście, ze zdrowie zostało, ale gościu z Opla, który zajmuje się likwidacą szkód stwierdził, ze daje 50/50 szanse naprawy a kasacje.

Mam nadzieje że była ubezpieczona!! . JEZELI TYLKO TO CO WIDAĆ !! to nie jest tak tragicznie!! W zagłębiu Poznańskim składają z trzech szt.jedną!! . :?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie martw ja miałem gorzej co prawda nie mam zdjęć, ale jeśli to co na zdjęciu to prawie nic niema tylko szkoda że szyba poszła, a tak kupisz błotnik i maskę , okular klepniesz lekko , lampę polutujesz i spoko może zderzak ale nie sądzę ewentualnie zaczepy jeszcze będziesz śmigał , ja miałem podobnie tylko lampa pobita amortyzator, piasta z półosią no i sanki pod silnikiem odbiłem sie od bandy na autobanie i jakoś jeżdżę dalej pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

dzieki za słowa otuchy, jutro zapadnie "wyrok"... samochód mam (miałem) w leasingu, wiec troszke mniej problemów z ubezpieczeniem (albo właśnie więcej), z tego co mi powiedzieli wstępnie to padło: wszystkie chłodnice, prawdopodobnie też intercooler, naruszona boczna konstrukcja pojazdu, ściana grodziowa oddzielająca silnik od kabiny też naruszona (wszystko jakby sie cofneło), cały kokpit do wymiany... a reszte będe wiedział jutro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nic sie nie zmienilo w prawie polskim to jesli szkoda jest pokrywana z OC sprawcy ( a ty jestes poszkodowanym) MASZ PRAWO do naprawy auta - tzn ze niezaleznie co ci bedzie mowil ubezpieczyciel (bedzie chcial skasowac auto zapewne) mozesz zadac i nie moga odmowic przywrocenia do stanu przed wypadkiem

dodatkowo staralbym sie o odszkodowanie za straty moralne

BTW czy wyladowales w szpitalu? jak nie to zrob sobie badania - potem jakbyt cos ci sie dzialo ze zdrowiem mozesz chyba doi 3 lat ubiegac sie z OC o zwrot kosztow leczenia no i odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu...

widzialem gdzies na jakims forum artukul o tym - pisany przez adwokata ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

 

Stało się... Zafira idzie do kasacji... szkoda, pół roku troche mało...Zastanawiam sie teraz czy odkupic to co zostalo czy niech sie sami bawia ze złomem...

 

Pozdrawiam i ide szukać kolejnej Zafirki tym razem juz prawdziwe OPC...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

najwazniejsze dla mnie jak sie ubezpieczyciel zachowa... ja mam prawo pierwokupu od leasingodawcy i zastanawiam sie co zrobic bo niedawno wydalem 3 tysie na komplet siedzeń od OPC i szkoda im oddawac... (stare fotele poszły... w Polske) ale coż... tak chyba musiało być... kiedys kupilem VW POLO i po 10 dniach mialem wypadek, po którym do dzisiaj mam druty w nodze.... zafirke mialem pol roku... ma sie te szczęście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności