Skocz do zawartości

Xp sp2-->sp3


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GmsMetallica
Jaszczomp, XP bedzie chyba najrosadniejszym rozwiazaniem Home albo Profesional, bo Viste juz odradzam bo potrzebuje wiecej ramu by chodzila tak jak XP

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dwurdzeniowiec+ 4gb ramu+ radek 4870. Służyć ma toto głównie do offica, choć nie ukrywam że gta IV kusi...

Jak Cie GTA4 kusi to kup karte GeForce :urodziny: Jak nieco poszukasz to znajdziesz ze na radkach wiele gier ma problemow :mrgreen:

Co do systemu. Niedługo wiekszosc bedzie musiala miec Viste bo XP umrze tak samo jak Win98. A co do samej Visty mam ją od ponad 1,5 roku i wszystko działa i śmiga na niezbyt juz nowym sprzecie :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Ja dostałem nowego firmowego laptopa i Vistę i o dziwo coraz bardziej zaczyna mi się podobać mimo że na początku bardzo na nią narzekałem. Ja bym próbował z Vistą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszczomp, XP bedzie chyba najrosadniejszym rozwiazaniem Home albo Profesional, bo Viste juz odradzam bo potrzebuje wiecej ramu by chodzila tak jak XP

Przecież pisze że będzie miał 4 giga RAM ?

XP nawet tego nie będzie widział.

Więc tylko Vista wchodzi w grę.

Sam mam Vistę Home Premium w wersji 64 bitowej już prawie rok i nie narzekam,chodzi o wiele lepiej niż XP i nie ma tyle śmieci w systemie co przy XP.

No i nowe gry lepiej działają tez na Viście.

Ci co tak bardzo narzekają na Vistę to w większości albo jej nawet nie widzieli albo mają kompy na podzespołach które pamiętają czasy Atari i Commodore.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

No i nowe gry lepiej działają tez na Viście.

Ci co tak bardzo narzekają na Vistę to w większości albo jej nawet nie widzieli albo mają kompy na podzespołach które pamiętają czasy Atari i Commodore.

po 1 vista potrzebuje wiecej ram i niekiedy procka, zobacz np wymagania the sims 3 tam masz wszystko napisane dla XP i visty,

akurat mialem stycznosc z vista i strasznie mi sie nie podoba do moich dzialan na kompie, ale to kwestia gustu, dla mnie np straszna lipa,

przykalad:

czesto gesto mam tak ze lubie w cos starego popykac itp -> mam XP wiec luzik a co by bylo gdybym mial viste :wink: odp znacie sami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie stare gry w jakie próbowałem grać chodziły na Viście bez problemu.

Nawt Tetris i Arcanoid :wink:

Nawet moja 7 letnia drukarka śmiga aż miło.

Podaj jakiś konkretny przykład.

I jeżeli uważasz że 4 Giga RAM to za mało na Vistę to szczęka mi opada.

Powielasz stereotypy nie mając żadnych podstaw. :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

a kto powiedzial ze 4 GB to za malo :wink:

 

Nawet moja 7 letnia drukarka śmiga aż miło

a moja drukarka HP PSC 2355 (chyba 2002 r)nie chodzi na viscie,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kurde chyba wezmę spiraconą viśtę i spróbuję. A może jest jakiś trial czy inne demko? Bo nie uśmiecha mi się kilka stówek wywalić na kiepski system.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności