Skocz do zawartości

Xp sp2-->sp3


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

XP jest już na rynku 7 lat.

Z tego co wiem to zamówienia na XP będą przyjmowane do końca stycznia 2009 a realizacja tych zamówień ma nastąpić do 30 maja 2009r.

Jedyna wersja Windows, która na pewno będzie dłużej w sprzedaży, to Windows XP Starter Edition, który przeznaczony jest na tzw. rynki wschodzące. Ten będzie sprzedawany aż do 2010 roku.

 

Windows 7 ma wejść w okolicach czerwca / lipca.

 

 

no i z ta plytka to jakas pomylka bo chodzi o legalny juz aktywowany klucz ktory ma jakas historie (ilosc kompow na takim kluczu nieograniczona nie ma problemow z aktywacja i kontrola legalnosci) wszystko zgodnie z regulaminem i potwierdzone przez microsoft z ktorym odbylem juz kilka rozmow. chodzi oczywiscie o wersje oem.

Możesz to wyjaśnić ?? BO nie za bardzo zrozumiałem ?

Czyli co muszę zrobić by aktywować XP. Czy wystarczy sam klucz Visty Business ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

potrzebujesz legalnego klucza xp pro pl, ten z vioski przyda sie jedynie do ponownej instalacji od zera. jak by aktywacja sie niepowiodla i dzwonisz na infolinie przeklepjuesz dane wg instrukcji automatu, mowisz ze robisz migracje z visty do xp i szalejesz. ale to z telefonem to mialem jak I raz wpisalem klucz przypisany do maszynki w ktorej wczesniej padl dysk.

 

masz racje ze 7 ale przed sp2 sie nie liczyl bo nawet z usb mial problemy.

 

co do reszty to przyznam ze jedynie pobierznie przegladam kumunikaty z redmond, a polska prasa na ten temat nie specjalnie sie interesuje gdyz w wiekszosci sa to kiepskiej jakosci tlumaczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i dlatego wchodzi Astra IV bo poprzedni model był nieudany idąc Twoim tokiem rozumowania.

Nowy Windows wchodzi tak jak nowy model auta .

By znowu trochę więcej zarobić :/

no patrz xp jest na rynku 6 lat z czego z vista wspolistnieje od roku, a tu juz windows 7 wychodzi w polowie stycznia. handel xp nie zakonczy sie przed 2010, a wsparcie bedzie trwalo do 2014, chyba nie jest normalne zastepownie nowego modelu kiedy trwa produkcja jeszcze poprzedniej wersji skoro obecna jest taka fajna jak na poczatku ja reklamowano :/

No popatrz znowu nawiążę do Opla Astra 2 jest na rynku od 10 lat z czego od 4 lat współistnieje na rynku z Astrą 3 i za rok jak wejdzie Astra 4 to ta stara poczciwa Astra 2 będzie dalej produkowana.

W Gliwicach na jednej lini będzie produkowana Astra 2,3 i 4 jednocześnie.

To który model tu jest nieudany?

Po co wprowadzać nowy skoro ten stary się sprzedaje?

Tu chodzi tylko o kasę o nic więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jakos sie pogubilem w tych astrach, to sa 1,2,3,4 czy a,b,c,d... cos tam, cos tam?? bo przyznam ze jak juz to tylko prowadzilem ten samochod literka czy cyferka mnie nie interesowala.

 

masz racje, chodzi o kase, bo skoro wiekszosc swiata i sam glowny menager firmy z redmond (bo bill juz tylko czerpie profity z posiadanych akcji) przyznali ze vista ma wiele niedorobek i problemow, to stalo sie oczywiste ze bedzie nastepca, ktorego beta jest juz do pobrania na torrencie ;/ tylko nikt nie spodziewal sie ze tak szybko :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego ten gigant utrzymuje przy życie XP bo są chętni ludzie go kupić.

W większości z krajów trzeciego świata bo mają tam mniejsze wymagania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XP ma 7 lat więc jest to STARUSZEK wśród systemów operacyjnych. I tak dziw że tyle przetrwał. Ale to wszystko dzięki SP które w praktyce na tak dużą skale wypromował właśnie XP. Wszyscy zwolennicy XP muszą się z niego zrezygnować bo odchodzi do lamusa i nic tego nie zmieni jest po prostu przestarzałym narzędziem. I żadne SP3 nawet czyli de facto zbiór kilku łatek tego nie zmieni.

Fakt że M$ dał z Vistą trochę ciała ale każdy nowy produkt posiada wady wieku niemowlęcego. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Witek1952

Witam serdecznie. Kupiłem za grosze uszkodzony komp z nalepką XP HE. Naprawiłem i zainstalowałem system. Wpisałem klucz z nalepki i jest legalny. Oczywiście nie rejestrowałem bo juz był rejestrowany. Wszystkie aktualizacje działają a SP 3 został zaproponowany jako poprawka. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności