Skocz do zawartości

przewody podciśnieniowe - jakie kupić


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jak w temacie. znalazłem dziurkę na jednym z przewodów podciśnienia i chcąc go wymienić musze kupić nowy tylko niewiem jaki?? czy to są jakieś specjalne czy standardowe??

 

Autko VB 2.0 diesel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego. Potrzebujesz zwykły przewód poliamidowy o średnicy 4mm , przewód gumowy taki sam jak od nadmiaru paliwa (od przelewów). kupujesz na metry. w sklepach motoryzacyjnych z częściami. powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego. Potrzebujesz zwykły przewód poliamidowy o średnicy 4mm

Aby napewno jest taki sam jak ten od przelewów?? mi się wydaje że te od przelewów są grubsze

 

Nie wiem co masz na myśli!! grubszy??? poliamidowy!! jest z tworzywa! http://www.rectus.pl/sang11.html A od powrotów stosujesz tylko na łączniki!! czyli fi 3,2. Bo taki masz na nadmiarach!! więc ten poliamidowy fi 4 wchodzi bez problemu w przewody powrotne!! Ale jak cie zrozumiałem to wystarczy ci tylko ten poliamidowy! bo widocznie tylko on jest przetarty !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że ten przewód od podciśnienia jest cieniutki i na rogałęzieniu wchodzi do trójnika, a jeżeli chodzi o przelewy to one są łączone trójnikami na które nachodzi przewód. chyba dobrze rozumiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że ten przewód od podciśnienia

Tak to ten poliamidowy zew. fi 4 wew. fi 2 Natomiast nadmiary dobrze myślisz! trójniki itp. Ale również z tych przewodów robi sie łączniki np. na elektrozaworach zaworach EGR. bo pasuje ten przekrój! do podciśnienia!! A oryginalne łączniki podciśnienia!są bardzo drogie! Więc zrobiło sie nie potrzebne zamieszanie!! . kupujesz poliamidowe na metry i koniec ..taki jak ci zamieściłem w linku!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki . dzięki za info. Tylko jeszcze jedno pytanko czerwony czy niebieski jaka jest różnica, oginalny tam idzie czarny

W samoch nie ma to różnicy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

A od powrotów stosujesz tylko na łączniki!! czyli fi 3,2. Bo taki masz na nadmiarach!! więc ten poliamidowy fi 4 wchodzi bez problemu w przewody powrotne!! Ale jak cie zrozumiałem to wystarczy ci tylko ten poliamidowy! bo widocznie tylko on jest przetarty !

witam mam juz przewód tekalan i ten do przelewów też i jak dobrze zrozumiałem to połączenie wygląda tak że polamidowy wkładam do przelewowego a drugi koniec przelewowego nakładam na trujnik??? Bo do tej pory myślałem że tekalan łaczy się bezpośrenio z trójnikiem a przelewowy jest jako osłona miejsca łączenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności