Skocz do zawartości

Stluczka


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Swiadkow brak, nikt sie nie zarzymal. Uszkodzenia jak na taka sytuacje niewielkie: zderzak, lampa, nadkole lewe. Wycena za naprawe na niecalego tysiaka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie było świadków to jesteś w lepszej sytuacji. Szkoda tylko, że chodź Ty nie masz świadka. Wtedy miała byś asa w rękawie. Wydaje mi się powinnaś to wygrać. W moim wypadku ta dziewczyna co wjechała miała wiecej świadków ode mnie, byli w zmowie i wszyscy kłamali. Gość jak przegra to nie dość że będzie musiał wszystko pokryć + koszta sądowe. Daj znać jak to się skończyło. Ja mam już kolejną sprawę w sądzie o głupie lusterko. Nikt sie nie przyznał do winy wieć automatycznie sprawa poszła do sądu grodzkiego. Miała sie odbyć za dwa miesiące i czekam już pół roku i nic. Sądze że jeszcze pół to potrwa nim odbędzie się pierwsza sprawa. Ciekawe jak to będzie, ja mam świadka, gość nie. Jeszcze moja siostra wszystko widziała i była przesłuchana, ale ją nie biorę pod uwagę bo chodzi do podstawówki. Prawdopodobnie będziesz wzywana jeszcze na komisariat policji na przesłuchanie i znowu będziesz musiała powiedzieć jak to było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesluchanie juz mialam i przekazalam zdjecia.

Wydajemi sie ze w twojej sprawie osoba niepelnoletnia nie moze chyba byc przesluchiwana przez sad a przynajmniej sa jakies specjalne procedury. Dobrze ze masz drugiego swiadka, gdyz twoja siostra ze wzgledu na pokrewienstwo nie bedzie pewnie traktowana jako osoba obiektywna, ale bedzie stanowila potwierdzenie twoich i swiadka zeznan.

Jak to za lusterko, trafiliscie sie mini?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Gość omijał studzienkę i mnie stuknął. Zaczął krzyczeć że to moja wina i że mam mu odkupić nowe. Ja powiedziałem, że to nie moja wina-on no to dzwonie na policję. Odparłem, to dzwoń pan. Po mojej stronie na poboczu były drzewa więc nie mogłem już więcej odbić bo skasowałbym pół Asi i przy okazji połamał nogi siostrze. On miał pusto. Niestety tacy są ludzie-nie potrafią przyznać się do winy. Jemu tylko z zaczepów wypadł wkład lusterka, mój wkład się rozbił. Nowe coś koło 50 zł (oryginał). Dał by mi 50 zeta i zapomnielibyśmy o sprawie, tym bardziej że malowane lusterko ani mi nie pękło, ani też nie było na nim żadnej ryski. Sam wkład poszedł-tylko tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trafiles na podobnego dupka jak ja. Moj tez w pierwszym momencie probowal zwalic na mnie wine a potem zaoferowal 150 zl niby byl tak laskawy aby nie bylo problemow,a w rozmowie tel. z kims przyznal sie ze mial wlasnie sltuczke ze swojej winy. Po mojej tel. konsultacji z warsztatem krzyknelam mu 600zl nie zgodzil sie. No to obaj jak wszystko pojdzie jak powinno duzo wiecej umocza.

Jestem ciekawa, dlaczego niektorzy sa tak uparci i sami sobie robia na zlosc. Sami sie karza dwa razy i z zyciem ida pod prad. Chyba to ich jedyna rozrywka w zyciu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taki typ ludzi. Myślą że kogoś zastraszą i jeszcze coś zarobią. Typowi naciągacze, jak jest okazja to by chcieli zarobić. Gościowi nic się nie stało w aucie a chciał żebym mu dał za całe nowe lusterko. Dodam iż tylko wkład wypadł, a to lusterko było elektrycznie sterowane z samochodu volvo s40 wiec pewnie ze parę stów z malowaniem kosztuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odebralam autko z naprawy w ASO, niestety bledy poczatkujacego wychodza na wierch. Zostal wymieniony reflektor na nowy i on daje po oczach a drugi z racji wieku wiadomo jak swieci. Czy mozna jakos ta roznice zniwelowac newielkimi kosztami. Oczywiscie, mozna wymienic ten stary na nowy ale oryginal nie nalezy do najtanszych a zamienniki tez nie ciesza sie najlepsza opinia - przynajmniej tak czytalam. Czy mozna np. wymienic sam klosz, ale czy to cos da

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odnośnie reflektora to raczej wymiana tego starego na nowy, chyba ze są jakieś metody o których nie wiem-możne któryś z kolegów się wypowie. Sugeruje jeszcze podjechać na szrot-może tam będą mieć oryginał w dobrym stanie i nie będą dużo chcieli. Mojemu tacie kiedyś rozbierali reflektor ponieważ wymieniali silniczek regulacji. Dali silikon żeby go dobrze uszczelnić i niestety zepsuli lampę. Opary z silikonu zmatowiły lustro i reflektor już o wiele gorzej świeci :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lord_wiader

wymieniony reflektor na nowy

Sugeruje jeszcze podjechać na szrot-może tam będą mieć oryginał w dobrym stanie i nie będą dużo chcieli

Zawsze można się dogadać i zamienić się reflektorami :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie najtanszym rozwiazaniem jest szrot.

Dogadanie sie z zamiana tez nie jest glupie ale przypuszczam ze bedzie trudno znalesc osobe z nowym prawym przednim oryginalem :drunk:

 

[ Dodano: Sob Sty 31, 2009 20:24 ]

Tak dla przyslych swiezynek jak ja w takich sytuacjach najlepsze jest rozliczenie bezgotowkowe z ubezpieczycielem czyli opcja "warsztat". Wstepna wycena PZU niecaly tysiac a wycena warsztatu ponad dwa tysiace, ale to juz oni musza rozliczyc sie miedzy soba i ja juz w tym nie biore udzialu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności