Skocz do zawartości

"tuning" praktyczny


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nie wiem czy to mozna nazwac tuningiem ale strasznie mi sie tłukła półka tylna , mam nadwozie HB zatem przykleiłem w miejsce w którym sie opiera półka pianke uszczelniającą do okien :shock: jak ręką odjął ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

To też się pochwale, ale nie mam jeszcze tak bogatego upgrade'u jak co niektórzy, bo ja tylko dodałem układ do domykania szyb po zaryglowaniu drzwi.

Teraz planuję oddać półkę tylną do tapicera bo poprzedni właściciel wyciął otwory na głośniki co mnie strasznie denerwuje.

Poza tym wymieniłem jeszcze radio i planuję wymianę podświetleń konsoli środkowej na niebieskie aby pasowało do radia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

chcialbym odswiezyc temat :evil:

I zebyscie wyrazili opinie na temat:

1. wymiany klamek wewnetrzynych na chrom

2. wymiana grilla na taki bez znaczka z allegro http://www.allegro.pl/item559476408_opel_astra_2_g_grill_atrapa_bez_znaczka_jom.html

 

Chce jeszcze wewnatrz zrobic gniazdo AUX do fabrycznego kaseciaka na tej listwie pod popielniczka, bo narazie to prowizorycznie zwisa na przewodzie :wesoly:

I ladowarke gniazdo USB zeby moc podpiac ladowarke USB akumulatorkow do MP3 :wino: takze na tej listwie :wino:

I jeszcze zastanawialem sie zeby tam zamontowac wysiwetlacz z termometru ktory by wskazywal temperature wewnetrzna w samochodzie... :wino: ale to juz bardziej skaplikowane

Myslalem jeszcze nad halogenami przod, tylko chyba moj zderzak tego nie przewiduje :wesoly:

 

Na chwile obecna to mam zrobione:

1. przyciemnione szyby caly tyl

2. CB

3. czujniki parkowania

4. AUX w oplowskim kaseciaku CAR 300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mnie osobiście nie podoba się chrom..ale to kwestia gustu..dla wielu jest to fajny bajer..więc niech każdy upiększa swoje auto tak aby być samemu jak najlepiej zadowolonym.U siebie wstawiłem także dodatkowe światło stopu i wymienione żarówki przód na +30%więcej od poprzednich..A i jeszcze zamontowałem tylko listwe diodową (K.I.T.T scanner) ala Knight rider w grilla i to na razie tyle..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No ja mam standardowe czarne klamki... kumpel ma chromowe i fajnie to wyglada, wedlug mnie :D

No wlasnie, jak to jest z ledami ktore ludzie zakladaja na lampy lub zderzak ?? Jak to sie ma do przepisow ruchu drogowego ?? Policja moze sie do tego przyczepic ?? Masz moze fotke jak to u Ciebie wyglada ?? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym klamki machnal w kolor auta :D

a nie chrom dalaw

to nie limuzyna zeby swiecila na ulicy

 

a co do lampek i zarowek na tablicach i dookola auta

chinki z auta nie zrobisz :D

o swiatlach na aucie jest wszystko w kodeksie ruchu drogowego

takie oswietlenie jest nielegalne i dowodzik moga zabrac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Widze duzo Audi tylko nie wiem jaki to model ale cos z nowych, ze zamias postojowek ma listwy diodowe chyba w lampach... A co do choinki z auta i dowodu, ciekawe ze Tiry swieca sie jak choinki i to doslownie i im nic nie robia :lol: Ja juz wyroslem z oswietlania calego samochodu na niebiesko :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności