Skocz do zawartości

raz odpala , a raz nie chce


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

kopułka wymieniona wydaje mi się że wina lezy po stronie kabli bo kiedyś jak iskre sprawdzałem to prad po rence mi przeleciał

a zniowu jak nim ostatnio ruszałem bo kopułke sprawdzałem to odpalał po tem do momentu kiedy przez garba nie przejechałem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55
DjCortez, zdejm kopułkę obejrzyj palec rozdzielacza wyczyść to samo z kopułką i uważaj na węgielek jeśli to nie pomoże to sprawdź przebicie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rogerek01

dokładnie jak wyżej,ja pare dni temu z rana miałem niespodzianke, silnik nierowno pracowal dopiero po sporym wcisnieciu gazu jakos jechal, mialem przebicie i pracowal tylko na 3 garach, w nocy zobaczylem ze mi sie cewka swieci jak lampki na choince, zamienilem z kumplem cewke to samo, wsadzilem jeszcze inna i to samo okazalo sie ze kabel mial takie przebicie ze w ogole na wolnych obrotach nie szla iskra na jedna swiece i walilo w cewke<3 ktore probowalem sie swiecily> dzis wymienilem wszystkie kable i chodzi jak w zegarku :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

mam kolejny problem otóż to mam opla kadetta 1,3 w tym samochodzie jestem kompletnie zielony cały czas miałem malucha na którego nie narzekałem tak jak na opla opelek dostaje paliwo iskra jest na wszystkich 4 grach i jest ładna a nie chce odpalić mam też taki problem jak w tym aucie wykręca tzn wyciąga (bo słyszałem że niby z całym kolektorem ssącym )? prosił bym o pomoc bo brak mi sił

 

[ Dodano: Wto Maj 12, 2009 20:05 ]

a i jeszcze dop[isze tylko raz udało mi się go odpalić jak już odpalił to zrobił może z dwa kilometry zatrzymałem się przy tak zwany śpiącym policjancie chciałem ruszyć zaczął się dusić i nawet podciągniecie ssania mu nie pomogło próbowałem go znowu odpalić ale zalał świece wykręciłem świece przetarłem wkreciłem i znowu je zalał i tak jest do teraz czy istnieje taka nożliwośc że dostaje za dużo paliwa

i dlatego nie chce odpalić bo przed tą usterką nie miałem z nim problemów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

DjCortez, sprawdź poziom paliwa w komorze pływakowej

a jeszcze jedno jeśli jest z boku pompka przyspieszenia gdzie jest bembrama to ją sprawdź czy jest cała

nie znam dobrze tych gaźników lesz taki problem wystąpił w moim poprzednik aucie z gaźnikiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mefistofeles

Mefistofeles, twoje auto to inna bajka bo auta z gaźnikiem to auta z duszą

no ale może by pomogło ;) naprawde chciałem udzielic pomocnej rady ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

bembranka wwszystko jest ok bo on paliwo dostaje iskre tez ale się zalewa

 

[ Dodano: Sro Maj 13, 2009 14:18 ]

za bardzo to mi nie pomogliście no ale dzięki musze liczyć sam na siebie:P:P

 

[ Dodano: Sro Maj 13, 2009 17:29 ]

to wtdaje mi się mam zasyfiony gaznik a dokładniej zaworek iglicowy a więc moja sprawa do was jak wykrecić gaznik to gażnik pirburg czy jakoś tak z górnym ssaniem bo iskra w tym samochodzie jest paliwo dostaje ale nie odpala i zalewa świece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności