Skocz do zawartości

Zafira + 2 dodatkowe schowki


Gość marekww33

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt jest jeszcze nie dokończony, ale to już czas żeby zobaczył światło dzienne a nie leżał ciągle w mojej piwnicy.

Jest to coś w stylu "Zafira jako sypjalnia" wybierając sie w dłuższą podróż lubię zabierać sporo gratów niezbędnych przy samochodzie, chcę być jak to się mówi samowystarczalny. Ktoś może napisać to kup se przyczepke i tam wszystko woź :( .

Zafira jest sporym autem , ale przyznacie że schowków jej brakuje tak jak w C. Picasso.

Oglądając kolegi picasso wpadłem na ten pomysł.

 

Są to dwa schowki w podłodze drugiego rzędu siedzeń.

 

Zalety:

1. Dwa spore schowki 34x45x9cm.

2. Dzieciom jest wygodnie bo nogi im nie dyndają.

3. Napewno jest ciszej.

4. Wygodniej się odkurza bo jest płaska powieszchnia.

Materiały:

1. Sklejka lub płyta OSB

2. Klej wikol

3. Budapren.

4. Wkręty do drewna.

5. Wykładzina samochodowa.

 

Wady: - BRAK :wesoly:

 

Są to dwa schowki:

 

Dołączona grafika

 

które mocyjemy do odpowiednio przyciętej podłogi,

 

Dołączona grafika

 

a po zamontowaniu wygląda to tak,

 

Dołączona grafika

Jeszcze należy to okleić wykładziną w odpowiednim kolorze, ale brakło mi funduszy, bo miałem ostatnio troche wydatków :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

niezle sie prezentuje tak jak podniesiona podloga :wesoly: a w odpowiednim kolorze napewno malo kto sie zorientuje na pierwszy rzut oka ze to jakis schowek :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie,a jak beda podnoszone klapy?uchwyty jakies czy podwazane? jak uchwyty moga szybko ulec zniszczeniu przez dzieci:( proponuje sznurki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie,a jak beda podnoszone klapy

Będa takie czarne tasiemki z tworzywa sztucznego, jak klapka bedzie zamknięta to tylko tasiemka bedzie wystawała a całość pomimo, że bedzie oklejona wykładziną to bedą na tym jeszcze leżały dywaniki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

Aż dziwne że w Zafirze nie ma takich schowków fabrycznie

moze nawet i dobrze bo wykonanie nie jest skomplikowane a producent policzylby sobie za to wiecej :wesoly: wartosc auta automatycznie w gore

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie Opel liczy sobie więcej i więcej za swoje auta i teraz fabryka w Gliwicach znowu tydzień będzie stać.

Produkcja rusza 2 lutego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt tego co zrobiłem około 100 zł. (płyta OSB w całym arkuszy 35-45 zł. i zostały mi spore ścinki oraz wykładzina 20 zł za mert kwadratowy a trzeba kupić 2 m. i też zostają spore skrawki więć przy zrobieniu wiekszej ilości np. 10 szt. koszty by spadły z 30%) Jak by się poleciało masówkę i brało materiały od prodycenta to by można było zrobić za grosze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

No coś w tym stylu jest właśnie w Merivie :beer:

 

Aż dziwne że w Zafirze nie ma takich schowków fabrycznie.

To w Merivie nie ma tego tunela? Dziwne, bo na zdjeciach ktore posiadam wyraznie widac, ze jest podobny garb jak w Zafirze. Podloga na pewno nie jest idealnie plaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności