Skocz do zawartości

Zafira + 2 dodatkowe schowki


Gość marekww33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

O które fotele ci chodzi? U mie jest tak że pod fotelami kierowcy jest niżej czyli w pierwszej wersji schowek miał mieć wysokość 13 cm i nim bardziej do tyłu podłoga sie unosi i musiałem zrobić go na 9 cm JAKOŚ TAK TO BYŁO.

Ciekawe, bo w mojej Zafirze pod przednimi fotelami patrzac od tylu robi sie lekkie nachylenie do gory z tego wniosek, ze schowki musialbym zrobic sciete, powiedzmy 9cm->7cm

Koniecznie zrob zdjecia jak juz wykonczysz cala konstrukcje. Przy okazji moglbys obfotografowac dokladnie garb, szyny pod kanapa i pod fotelami z przodu. Widac po lifcie (albo tylko w mojej wersji foteli) Opel cos musial pozmieniac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekww33

Schowki ala Citroen Picasso ukończone w 95% koszta spadły o 20zł ponieważ znalazłem tańszą wykładzine jeszcze tylko kilka powrawek i robię foto :drunk:

 

Zainteresowanemu z Opola mogę odsprzedać reszte wykładziny za 15zł bo byłem zmuszony kupić 1m na 4m i połowa mi została a do oklejenia wystarczy 54cm x 130cm więc zostało mi na oklejenie jeszcze jednej sztuki :drunk:

 

[ Dodano: Sob Lut 21, 2009 13:18 ]

WIELKI FINAŁ :drunk:

 

Przed zamontowaniem, waga całości 8kg.

Dołączona grafika

 

Jak widać zostawiłem troche wiszącej wykładziny żeby wcisnąć ją pod fotele, pnieważ dzieci kładą tam nogi i się brudzi.

 

Dołączona grafika

Właśnie po to był zostawiony dwudziesto cm kawałek żeby można było go tam wcisnąć :drunk:

 

Dołączona grafika

 

Wszystkie drewniane elementy pomalowałem na czarno żeby się w oczy nie rzucały.

 

Dołączona grafika

 

Myślałem że będzie problem z gumowymi dywanikami, ale fotel jest jeszcze pare cm nad podłogą wiec swobodnie można go tam wsunąć :drunk:

 

Jeszcze musze zamocować tasiemki żeby można było je otwierać, kiedyś je kupiłem ale gdzieś mi wsiąkły ;( więc musze kupić jeszcze raz.

 

 

 

Podłoga jest do sprzedania cena tylko za materiały nie wliczam robocizny lub zamienię na siatkę grodziową do bagażnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności