Skocz do zawartości

Corsa D pływa na drodze


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

MARTINUK czy masz tak że trzymasz kierownice prosto a fura potrafi uciekać na lewo i prawo jak jej się podoba zwłaszcza po najechaniu na jakąś nierówność:????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak, że jak najade na jakaś np. załataną dziurę to samochód absolutnie nie ucieka w lewo czy prawo, ale jak smigne po koleinach ostrych to norma, że myszkuje. Generalnie tak jak pisałem czuć, że tam żadnych luzów nie ma stabilny itd itp, tylko 2 mm kierownica w lewo czy prao i skręca wyraźnie, jakby nie mógł też trzymać sam z siebie położenia środkowego - czyli jazdy na wprost. Zazwyczaj kierownica się ustawia w położeniu na wprost i sobie samochód jedzie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Panowie, ja nadal nie wiem co jest grane , tak jak kolega napisał, auto jedzie prosto jest ok, jak najadę na jakąś dziurę , czy koleinę to "uskakuje" w lewo w prawo...

 

autem jeździ żona , więc póki jest lato to jakoś da się, nie jeżdżąc szybciej niż 100...

 

w zimę najeżdżając na śnieg autem zarzuca .

 

CO TO MOŻE BYĆ,

 

BTW

nie ma luzów, nic nie stuka nic nie puka....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

tez jestem posiadaczem corsy D z 2006i auto poki co prowadzi sie bardzo stabilnie proponowałbym badanie geometrii kół.u mnie jest problem z dziwnymi stukami z okolic tylniego prawego koła(za cholere nie wiadomo co tak poa) i chybe te corsy tak maja z zawieszeniem

Witam. Mam pytanie czy zrobiłeś już coś z tymi stukami z okolic prawego tylnego koła? Mam corse d 2007 i mam to samo. Stuka gdy wjadę np w kanał lub gdy jadę po kostce brukowej. Chciałam, żeby zrobili to jeszcze na gwarancji, ale nie wiadomo to to jest. Regulowali zamek drzwi bo myśleli, że to to - ale stuki są dalej :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

tez jestem posiadaczem corsy D z 2006i auto poki co prowadzi sie bardzo stabilnie proponowałbym badanie geometrii kół.u mnie jest problem z dziwnymi stukami z okolic tylniego prawego koła(za cholere nie wiadomo co tak poa) i chybe te corsy tak maja z zawieszeniem

Witam. Mam pytanie czy zrobiłeś już coś z tymi stukami z okolic prawego tylnego koła? Mam corse d 2007 i mam to samo. Stuka gdy wjadę np w kanał lub gdy jadę po kostce brukowej. Chciałam, żeby zrobili to jeszcze na gwarancji, ale nie wiadomo to to jest. Regulowali zamek drzwi bo myśleli, że to to - ale stuki są dalej ;/

Panowie jestem właścicielem takiego samego auta jak wasze. Diesel 1.3 cdti 75KM, 2007 r - tez mam wrażenie pływania auta min ruch kierownicą auto jedzie w prawo , w lewo. Tez nei wiem co to jest, ale wygladana standard.

 

A co do stuków z tylnego zawieszenia - hałasują te plastikowe osłonki na amortyzatorach, kiedys robili je gumowe teraz dawają plastikowe. Wiem o tym z forum fiata , to są te same amortyzatory. Ja ja obkleiłem cale dookoła taśmą taką izolacyjną czarną, od tego czasu mam spokój. Natomiast w środku wszystko trzeszczy, półka słupki, deska.

 

Ja mam jeszcze jeden problem - przy przyśpieszaniu no tak do 3,5 tys obrotów i wcisnieciu sprzęgła słychac takie jakby syknięcie powietrzem, albo taki jakby grzechot. W serwisie nei wiedzą co to jest, wcześniej mam wrażenie ze tego nei było, ale pojawiło się to (mam takie odczucie) po wymianie turbiny na gwarancji. Może tamta była zepsuta i tak to ma chodzic macie coś takiego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem szczęsliwą posiadaczką Corsy D,z 2007r, leciukie wrazenie pływania może i jest ..ale mam tak od poczatku .. od nowości...

Autko jest super moim zdaniem.. Problem miałam tylko z tarczami dwa razy wymieniali mi na gwarancji..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość francuuuz

ja też tak mam jak piszecie, też mi cos puka z tyłu w zawieszce, i nie wiem co z tym zrobic, chcialem od razu do opla podjechac ale chyba sprobuje obbkleic to tasmą , tak jak piszecie, napiszcie mi tylko jak "dotrzec" do tych okładek na amorkach i je obkleic :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności