Skocz do zawartości

Dym spod maski Temperatura max!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam serdecznie mam pewien problem otóż po 5/10 kilometrach temperatura max gdy dojechałem juz do domu to efekt : dym spod maski i ciecz uchodząca z chłodnicy.

Zdjęcia niżej

Chciałbym wiedzieć ile kosztowała by wymiana takiego czegoś i w razie czego co w ogole zrobić jak cokolwiek teraz sprawdzić.

Co moglo być przyczyna takiej temperatury i do tego wiatrak nie działa.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

[ Dodano: Pią Lut 06, 2009 20:08 ]

I po 10 minutach :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

za bardzo to nie widac na tych zdjeciach usterki. byl mroz i jechales czy jak ? uklad zalany woda czy plynem ? jesli byl mroz a uklad miales zalany woda to mozliwe ze ktorys z gumowych wezy wysadzilo. najlepiej zalac uklad na nowo i sprawdzic czy nie wycieknie , jesli nie to odpal silnik i uzupelniaj stan plynu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzialo sieto przed chwilą czyli 10 stopni celcjusza. Wiatrak nie działał mi od okolo 2 dni i starsznie sie grzał a teraz są tego efekty. Miałem tam jakies chyba borygo ale nie wiem dokładnie chciałbym to sprawdzić jak najszybciej i sie dowiedziec tylko potrzebuje własnie od was porady co zrobić jak zlac i zalać wode do tej chlodnicy.

Ciecz wyciekała z tego u samej góry co jest mokre. Lał sie normalnie strumień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze stalo sie to samo co u mnie. chlodnice ktore sie przegrzewaja maja spekane krocce. musialbys odkrecic ten gumowy waz ktory idzie od obudowy termostatu do chlodnicy , moze tam lezy przyczyna. zdjecia za bardzo nie pokazuja prolemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dobra więc co moge sprawdzić? I Jak co zrobić?

I sprawa z tym wentylatorem dlaczego nei działa i cemu tak szybko sie nagrzewa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gomezzz1

sprawdź dokładnie którędy Ci uciekł płyn. Może po prostu pękł przewód z przegrzania. Wentulator sprawdzisz zdejmując kostkę i podłączając mu na "krótko" masę i prąd od akumulatora. Jak będzie chodził tzn. że padł Ci czujnik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dołączona grafika

kólko zaznaczone na czerwono to miejsce skad wylewała się ciecz.

Wentylator działa, bezpiecznik sprawdzony i działa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gomezzz1

ja bym spróbował kleić...kleiłem kiedyś w forzie po stłuczce pękła przy uchwycie mocującym...skleiłem to poxiliną...to było tak na rogu chłodnicy, poprostu nakleiłem sporo poxiliny i trzyma do dzisiaj....spróbuj odczyścić, odtłuścić, porysować czymś lekko żeby powierzchnia była chropowata i użyj jakiegoś dobrego kleju...ja bym spróbował poxipolem...jak Ci się uda to zaoszczędzisz na chłodnicy a jak nie to zmiana na drugą

 

P.S.

a w ogóle patrzyłeś widać tam jakieś pęknięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności