Skocz do zawartości

Przegląd w Oplu Zafirze B


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam jestem posiadaczem opla zafiry B z silnikiem 1.9 cdti. Auto nabyłem niedawno. Ma ono przebieg 100 tys. I jestem ciekaw ile kosztuje przegląd (po ilu trzeba go robić), oraz jaka jest cena wymiany rozrządu. A i jeszcze jak by ktoś wiedział, czy trzeba przy wymianie rozrządu wymieniać pompę wody, bo doszły mnie takie słuchy. Prosiłbym o odpowiedź. Z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 60tyś i z drobnymi dodatkami w sumie wyszło w serwisie coś ponad 2tyś.

ile?? pytalem w roznych serwisach i cena nigdy nie przekraczala 1000PLN (w polsce) za co tyle zaplaciles?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kasperrk

To nie wiem czy tylko u mnie tak drogo, ale normalnie na 60tyś było chyba około 1300zł, do tego miałem coś z zamkiem tylnej klapy, klocki hamulcowe w przodzie do wymiany i w sumie tak jakoś wyszło. Nie pamiętam dokładnie bo robiłem w październiku, ale w sumie około 2000 zapłaciłem.

Z tego co pamiętam na 30 i 90 tyś było mniej, tu było według spisu dużo więcej roboty, a że świeżo po kupnie to kazałem sprawdzić kompleksowo całość i może dlatego aż tyle wyszło.

Ale czytałem gdzieś na sieci że gość przy 60tyś zapłacił koło 3000, więc cieszyłem się że tak tanio http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie klocki sobie niezle policzyli ( a robiles z klimatyzacja?)

ja robilem na gwarancji tarcze i klocki (przod i tyl) i wyszlo ich to 1000EUR w DE

a przeglad 60kkm w DE kosztuje ok 500EUR

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kasperrk

a robiles z klimatyzacja?

To był pierwszy mój przegląd po kupnie więc prosiłem żeby sprawdzili wszystko i mam nadzieję że posprawdzali, a nie tylko skasowali ;) .

Zastanawiam się tylko ciągle czy u innych wentylator nawiewu też pracuje tak głośno. Jak dam 1,2 to jest cichy, na 3 słychać ale do przeżycia, natomiast na 4 pomyka strasznie głośno. Tyko że naprawdę szybko mi odparowuje więc nie muszę go tak długo męczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Miałem przegląd (gwarancyjny) w MEGA Białystok przy 60tys. w lipcu - auto było półtoraroczne.

Zapłaciłem poniżej 600zł (bez sprawdzania klimy).

Jak na razie auto jeździ, zmieniałem ostatnio klocki z przodu (TRW-Lucas-a, 130 euro w Brukseli) i to wszystko...

 

P.S. Wentylacji używam max. na 3, ale to szum powietrza robi się zbyt głośny a nie sam wentylator, przynajmniej mam takie wrażenie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności