Skocz do zawartości

Astra H- xenon dystanse grill...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Z tymi idiotami to bym polemizował :drunk: Ale rzeczywiście nie będę kusił losu i wezmę barwę 6000. Seryjne mają barwę do 6000 tylko? Nowe furki z górnej półki mają te światło praktycznie niebieskie. Super to wygląda. To 6000 jest właśnie, czy już 8000?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Spoko! Czekam zatem do 10.03 i biorę zestawik well-done z barwą 6000 :beer: Jestem strasznie ciekawy jak to będzie u mnie wyglądało :D Jak już zamontuję to na pewno wrzucę fotki, ale to będzie za około miesiąc dopiero pewnie.

 

[ Dodano: Pią Lut 20, 2009 10:19 ]

Znalazłem używanego grilla Irmschera http://moto.allegro.pl/item551758747_atrapa_grill_ople_astra_3_irmscher_5_drzwi_kombi.html

Cena w porównaniu do nowego do przyjęcia, tylko nie ma dolnych spinek. Tzn że będzie mi latał, nie będzie dobrze przymocowany?

 

A co myślicie o takich chromach In.Pro na lusterka http://moto.allegro.pl/item553445896_lusterka_chrom_in_pro_ford_focus_opel_astra_g_h.html ?

Do kompletu są też nakładki na klamki. Myślicie, że fajnie by to wyglądało do mnie? Firma dobra.

 

Są też w sprzedaży brewki. Ciekawe jakby to wyglądało?

 

[ Dodano: Pią Lut 20, 2009 11:04 ]

Brewki np. takie http://moto.allegro.pl/item541596902_opel_astra_h_brewki_na_lampy_mattig_homologacja.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cen aza grill taka srednia

bo tak jak pisze - brak tych spinek na dole i bedzie ci latal - jeszcze ktos ci to wylamie

 

co do luster - to zaleyz maielm keidys kolesia ktory mnei oto prosil do signum

ale po zalozeniu mu sie nie spodobalo i sprzedal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak myślałem z tymi spinkami. Będę polował na kompletnego grilla, wcześniej czy później coś się pewnie trafi. Chromy na lusterka o$lewam, tym bardziej, że mam ładne lakierowane lusterka.

A co z tymi brewkami, jest sens to kleić? Na wiosnę będę lakierował lotkę, więc mógłbym to zrobić za 1 zamachem. Poszperałem trochę w necie i w sumie nieźle one wyglądają...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę w necie i w sumie nieźle one wyglądają...

to kwestia gustu

jednym sie podoba innym nie

bralem tego kilak kompeltow u irmschera ale jeden koles po przyklejeniu stwierdzil ze na zywo na jego aucie mu sie to nie podoba

a cena wiadomo za oryginal nie jest mala - a co do bodrobek - roznie one sa dopasowane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W takim razie olewam te brewki. Póki co xenon, lotka i poszukiwania firmowego grilla w dobrym stanie. Jak coś zrobię to wrzucę zdjęcia. Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam moge Ci polecic do zamontowania zestaw z well done poniewaz sam jestem jego posiadaczem i nie moge sie czego czepic wszytko gra i buczy juz ponad dwa lata, jesli nie chcesz zmieniac co chwila zarnikow to bierz wella, zycze dobrze oswietlonjej drogi i pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Będę brał well-done na pewno. Ok.10.04 (po wypłacie:)) będę zamawiał. Pisałem już do nich i muszę im podać jaki mam rodzaj mocowania żarówek, czy komputer pokazuje jak żarówka mi się przepali i czy używam CB. Wtedy mi polecą jakiś zestawik.

A Ty jaki masz zestaw, jaką barwę i jak to się prezentuje na aucie? Możesz jakąś fotkę wrzucić, albo wysłać mi na maila?

 

[ Dodano: Sro Mar 18, 2009 13:21 ]

Znalazłem wymarzonego grillka :D

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=576257368

 

Dziś kupiłem. Za tydzień odbieram i montuję. Obramówka jest polakierowana w kolorze mojego auta, więc będzie pasować idealnie ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności