Skocz do zawartości

oponki na lato


Gość cubasa

Rekomendowane odpowiedzi

witam zakladam nowy temat poniewaz juz sie zbliza okres letni i czas na zmiane opon,musze kupic nowe oponki na moje 15' alu orginalne opla chce kupic 205/60/15 czy oponki BARUM BRAVURIS beda dobre i jak wypadaja z BARUM BRAVURIS 2 mial moze ktos takie oponki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Barum nigdy nie były rewelacyjne... do zwykłej spokojnej jazdy raczej wystarczą, do bardziej sportowej i dynamicznej kupiłbym coś lepszego. Poczytaj opinie na opony.com.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie troche poczytalem moze nie na opony.com, i wiekszosc opini jest taka ze za ta cene to oponki sa ok i teraz nie wiem czy warto dokladac do innych,i jakiej firmy polecacie nie drogie??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tanich dobrych opon :)

dobre drogie dobrze trzymaja ale znowu szybko sie scieraja

sam musisz zdecydowac

cena i gorsze trzymanie

czy lepsze trzymanie i wiekszy wydatek

 

 

Barumy Bravuris mialem i nigdy wiecej nie kupie

na mokrym jak na lyzwach zero kontroli

 

popatrz np na

falkeny

Hankooki V12 (mam teraz i sa super-ale sie scieraja szybciej)

przed nimi mialem cooper zeon 2xs -niestety juz ich nie robia

 

firmy typu sunny , wanli i linglong

odrazu odpusc

opony z chin

mialem na aucie jak kupilem wanli i linglongi

tragedia nie opony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

w zafirze mam michały (taką kupiłem), w passacie klebery hp2(nowe kupiłem, będzie 3 sezon) i toyo (będzie to ich 2 sezon), jak na razie jest ok

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.do astry f kupiłem w zeszłym sezonie uniroyal 660 dość ciekawe,ładnie odprowadzają wodę co do ścieralności po sezonie nie widać zużycia. do zafiry kupiłem fuldy caratprogress,ładnie się prowadzą ale jeden błąd w nich to że na rowki zew.odprowadzajace wodę są niższe niż pozostałe,także chyba po 3-4 sezonach trzeba będzie chyba je trochę naciąć.radzę przejżeć opinie na opony.com pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam, ja bym polecil oponki Goodyear Excellence.

Dwa lata temu kupilem je do astry i byly bardzo dobre.

Dobrze trzymaly na zakretach przy wiekszych predkosciach zarowno na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Tak wiec postanowilem je dzisiaj zakupic do vectry.

Cena 235 zl za 195/65R15 91V na Oponeo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie inaczej spytam

mysle o kupnie standardowego rozmiaru ogumienia (205/55 R16) na lato, czy ktos moze polecic jakies gumy ktore sa ciche a zaraze dobre? albo inaczej - ktore z dobrych sa najcichsze? :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam wszystkich. Ja też się zastanawiam nad oponami na lato. Chciałbym założyć taki sam rozmiar jaki miałem czyli 185/65 R15 88T. Zastanawiam się nad Nokian H i Yokochama C.Drive. Które wybrać???Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności