Skocz do zawartości

opel astra dusi mi go


Gość benek90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

slyszalem opinie ze nawet daje pare koni wiecej ale czy to prawda nie wiem, wiem jedno sonda nadal bedzie zle odczytywac i bedziesz zanieczyszcal nasza matke ziemie hehehe zobacz czy ci dobrze smiga z odlaczona sonda jak tak to wspawaj strumiennice odlacz kontrolke zeby ci sie nie palila i jak nowka ;)

ale tylko gdy bez sondy ci bedzie smigac bez zarzutow co jest mozliwe ale nie koniecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie jeszcze bo mi glownie chodzi zeby autko mi chodzilo cichutko i czy jak wspawam ta rure sama zamiast kat to bedzie cicho chodzl???a Ty kolego jak masz w swoim aucie????a sonde odpiolem i chodzi lepeiej ale nadal glosno:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja u siebie mosialem wlozyc kata bo bez sondy kulal mi dosc bardzo.

 

jak juz mowilem jezeli auto chodzi dobrze bez sondy to wspawaj rurke ale najlepjej do srodka obudowy po kat. czy co tam masz zeby jakos to wygladalo, :wesoly: wtedy powinien chodzic duzo ciszej i moze troszke lepjej bo spaliny beda mialy swobodny wylot

i jak juz mowilem mozesz pokombinowac z kontrolka zeby sie nie palila no chyba ze nie przeszkadza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty mowisz o tej sondzie co jest w silniku kolo kolektora wydechu???wypialem ja i zadna kontrolka mi niswieci a Ty jak kat wlozyles to spoko Ci chodzi cicho i obroty jak jest zimny sa takie jak byc powinny czyli 10tys???

 

[ Dodano: Sob Mar 28, 2009 18:18 ]

ja juz sam nieiwiem co robic zeby bylo dobrze z tym tlumnikiem i jeszcze dotego zaczyna mi ducic go

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A zapalala ci sie kiedy kolwiek kontrolka od silnika, widziales keidys, moze juz masz odlaczona?:beer:??-poprzedni wlasciciel

Mi wlasnie sie dusil i warjowal na zimnym jak wyprulem kata i potem identyko jak odpiolem sonde wiec mosialem wstawic kata.

....i teraz chodzi sucpio, kat wstawiony, sonda ma dobry odczyt

wspawana rurka czy tez strumiennica uciszy ci auto na 100% ale nie zalatwi sprawy sondy a z tego co widze to po odpieciu caly czas ci sie dlawi i warjuje wiec ja tu nie widze innej opcii niz katalizator, dalem ci wczesniej gg to koleszki z allegro-oni maja naprawde dobre ceny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to katalizator musi byc tylko do jednego modelu???chodzi mi o to czy np od opla corsy lub astry z wiekszym motorem by niebyl?:wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tu Ci nie powiem dokladnie ale wiem ze ten co ja mam jest uniwersalny chyba od 1.6 do nawet 2.2 pojemnasci silnika ale wazna jest srednica rury i mysle ze dobeiraja wedlug tego bo jak bedzie za mala lub za duza to za cholere nie zalozysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności