Skocz do zawartości

sintra nie chce odpalac


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

(podobno ok. 6 tys. zł???).

na allegro znajdziesz za 1/3 tej ceny po regeneracji z roczną gwarancją.

a filtr jest czarny i ropa w układzie paliwowym ma kolor przepalonego oleju.

może olej silnikowy dostaje się do układu paliwowego i przewodem zwrotnym wraca do zbiornika, niech może koledzy od diesli się wypowiedzą czy to możliwe.

 

[ Dodano: Sob Sty 16, 2010 01:55 ]

znalazłem jeszcze coś takiego http://forum.opel24.com/topic/6063-olej-sil-w-zbiorniku-z-ropa-w-omedze-20-tdi/

Edytowane przez majq1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

witam moja sintra miala wymieniona pompe wtryskowa i po wymianie pompy jak jest zimna to odpala dobrze a na cieplym silniku trzeba dluzej krecic i i jak odpali to okolo 3 sekund ma nierowne obroty moze ktos podpowie gdzie szukac usterki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak zaraz po wymianie pompy masz taki objaw to niema gdzie szukać .

Pompa nowa czy po regeneracji? Prawdopodobnie to ona jest przyczyną.

Pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość martin2579

Witam wszystkich . Moze jestem tu nowy ale tez mialem taki problem z moja sintra 2,2 dti zgasła i juz nie odpalila , skierowalem sie do wszytkich mechanikow w Jeleniej Górze jednoznacznie powiedzieli mi ze to pompa wtryskowa i co za tym idzie wysokie koszty naprawy. Postanowilem sie sam przekonac czy to naprawde pompa wtryskowa , zaczolem od tego ze podczas krecenia nie podawal mi paliwa ze zbiornika do filtra ,to byl dla mnie sygnal ze moze to pompka paliwa znajdujaca sie w baku. Zdemontowalem caly bak wymontowalem pompke i co sie okazalo to wlasnie ona byla ta przyczyna zgasniecia silnika. teraz wlasnie czekam na nowa zakladam i dalej smigam .

Wiecie moze gdzie sie znajduje podgrzewacz paliwa w tym modelu , bardzo prosze o pomoc.

Dzieki i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baki, chyba silnik podgrzewa trochę paliwo, a dokładniej to paliwo co wraca przewodem powrotnym/przelewowym z pompy wtryskowej. ( chyba że jestem w błędzie ?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martin2579

Witam wszystkich.

Wymienilem ta pompke i wszystko gra ale teraz po tej naprawie samochod pali w trybie awaryjnym i nie wiem czy to tylko wystarczy skasowac.

Szukam takrze tylnej lampy moze byc bez klosza sam sierodek ,moze wiecie kto ma na sprzedaz prosze o info.

dzieki i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klosz kupisz na Allegro.

A co do reszty to najlepiej ponownie sprawdzić błędy.

Możliwe że wystarczy kasowanie chociaż z doświadczenia wiem że Check powinien zgasnąć automatycznie jeśli wszystko gra.

A tak po za tym to w trybie awaryjnym chodzi normalnie czy coś się dzieje np. spadek mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności