Skocz do zawartości

silnik -jaka różnica ???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszym przypadku to 82 konna jednostka silnikowa (2.0 DI 16V X20DTL) bez chłodnicy powietrza doładowanego

OK koledzy tylko dlaczego co niektórzy sprzedający podają " silnik 101 KM" a fotki przedstawiają motor z przypadku pierwszego który zamieściłem np. ten pan http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8460641 w opisie jak byk 100 kucyków, czy to pomyłka czy celowe zagranie pod klienta. W chwili obecnej sugeruję się waszymi wypowiedziami i w sposób jaki mi opisaliście te silniki je rozpoznaje(82 KM, 101KM i ten 101 po liftingu).

PS: Serdeczne dzię ki za wypowiedzi :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byk 100 kucyków, czy to pomyłka czy celowe zagranie pod klienta.

Myślę że handlarze celowo wprowadzają w błąd, licząc że klient łyknie auto z mocniejszym silnikiem a co za tym idzie za większą kasę a później jak już jest sprzedane nie jego problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 100/80 konnych 2 litrów to mogęi powiedzieć ile w okolicy było przypadków jak szukałem samochodu.

80 w ogłoszeniu i 80 w realu szt. 2.

100 w ogłoszeniu i 100 w realu - szt. 3 - jeden kupiłem :wink:

100 w ogłoszeniu i 80 w realu - 8.

Pierwsze jak oglądałem samochód prosiłem o podniesienie maski. I różne teksty słyszałem:

- a ja tak mam w papierach

- ale w dobrym stanie :roll:

Jak nie bedziesz świadomy pewnych rzeczy to potem już nic nie pomoże.

Podobnie sprawa miała się z komputerem - często w ogłoszeniu widniał jako wyposażenie a tak naprawdę to go nie było. (tekst - a ja się tam nie znam :lol:)

No i za każdym razem słyszałem tekst o kolejnych kupcach co już zaraz przyjdą kupić.

OK koledzy tylko dlaczego co niektórzy sprzedający podają " silnik 101 KM" a fotki przedstawiają motor z przypadku pierwszego który zamieściłem np. ten pan http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8460641 w opisie jak byk 100 kucyków, czy to pomyłka czy celowe zagranie pod klienta. W chwili obecnej sugeruję się waszymi wypowiedziami i w sposób jaki mi opisaliście te silniki je rozpoznaje(82 KM, 101KM i ten 101 po liftingu).

PS: Serdeczne dzię ki za wypowiedzi :)

82 KM

Bez komputera i bez tempomatu. Na pewno - widać po manetkach.

Webasto może ma bo po tych zdjęciach nie widać.

Elektryczne szyby tylko przednie.

Miesiąc temu byłem na twoim miejscu....

Szukaj dalej....

 

Pozdrawiam

Piotr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności