Skocz do zawartości

stuki w zawieszeniu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. ostatnio zauważyłem jadąc po nierównym bruku że stuka coś w zawieszeniu przednim.. ale tylko przy jeździe na wprost, bo gdy skęce kołami delikatnie to stuki cichną.. na dziurach nie słychac nic tylko na tym bruku, jakieś sugestie co to może byc? może drążki..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, cenę to już sam możesz z grubsza obadać, np http://www.allegro.pl/search.php?string=ko%C5%84c%C3%B3wka+sintra&search_type=1&description=1&location_radio=1&selected_country=1&distance=1&category_radio=1&order=t&st=gtext&listing_sel=2&listing_interval=7&category=620

odpowiednie klucze i z wymianą nie powinno być problemów

 

[ Dodano: Nie Kwi 26, 2009 21:49 ]

tylko najpierw sprawdź czy to to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja astra g ma już 200 tys. przebiegu i myśle o wymianie połączeń matalowogumowych i poduszek. Co sądzicie o takiej wymianie?

Jeżeli chodzi o stuki to przy jeździe po równym asfalcie na wprost po samochodzie rozchodzą się stuki-puki jakby coś rytmicznie uderzało w podwozie.

Zaznaczam że nikogo nie przejechałem :?:))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maker, nic innego tylko obadać np z kanału co stuka puka http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif z przodu, z tyłu, może po środku, z lewej, a może prawej.

co do elementów gumowych - przejrzyj dokładnie ich stan, zrób listę i wymieniaj uszkodzone.

 

jaco11, a Ty tam jakąś prowizję masz? że podajesz nie pierwszy raz tego linka ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

 

u mnie są podobne objawy, z tym, że słychać stuki i puki przy kołach skręconych, np. jak podczas skrętu koła przednie wpadną w jakiś niewielki dołek. Najgorsze jest to, że auto jest po wymianie drążków kier. i łączników stabilizatora.. i nie wiem co to może być. Przypomina to trochę, jakby jakiś element metalowy był poluzowany i na zakręcie i dołku bujał się i uderzał o podwozie.. ale znajomy mechanik jak robił te drążki nie stwierdził niczego takiego.

 

PS. Przy okazji zapytam - jak silnik się rozgrzeje, i jadę wolno, na luzie (np dojeżdżając do świateł) coś z przodu jakby skrzeczy/delikatnie puka.. jednen znajomy stwierdził, że może to być jakaś stalowa siatka (gdzieś z przodu, jak zaczyna się układ wydechowy), która pod wpływem ciepła zmienia delikatnie swój kształt i o coś ociera. Czy faktycznie może to być to? ..i ciekaw jestem, czy może to się wiązać z tym stukaniem, o którym piszę na początku..?

 

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności