Skocz do zawartości

Problem z anteną


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
...nie moglem pojac na czym polega ow wzocnienie...skoro nie ma zadnej plytki...

 

a wlasnie ze we wzmacniaczach antenowych zlokalizowanych przy odbiorniku jest płytka... :wesoly:

 

a w antenach dachowych wzmacniacze sa miniaturyzowane...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam to moj pierwszy post i prosze o wyrozumialosc . Mam pytanko mam astre a wniej radio blaupunkt san remo rd 168 i tez mi bardzo slabo lapie stacje radiowe tyle co podejrzalem to od anteny idzie chyba tylko przewod antenowy i chyba uziemienie podlaczone do karoserji i jat tam tez taka mala biala kostka i trzy przewody bialo-czarny czerwony i brazowy ale one chyba ida gdzies z wnetrza samochodu nie jestem pewien bo wszystko zaizolowane. Czy to oznacza ze takostka jest do sterowania antena wysowana a ja nie mam takowej i ta kostka tak sobie wisi no i przede wszystkim nie ma zadnego wzmacniacza? dziek za wszelki info

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

A mi ktoś pomoże... Mianowicie zmieniłem radio z oryginalnego Blaupunkta na Blaupunkta (velencia mp34) wszystko wsio podłaczone na wyswietlaczy data na stałe wszytsko gra ale kolejny problem wyszedł z ktorym nie moge sie uporac... :twisted: słabo mi sciaga stacje!!! szumi czasami!! i gubi je :mrgreen: niby mam wzmacniacz antenowy wszytsko podłaczone zgodnie ze schematami! Albo i nie mam wzamacniacza sam nei wiem ale podłaczone jest napewno ok wszystko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hkey, jeśli masz możliwość to sprawdź czy do wzmacniacza antenowego po załączeniu radia dochodzi +12v. Jeśli tak to mógł paść wzmacniacz, a jeśli nie dochodzi to coś masz źle podłączone przy radiu i wzmacniacz nie dostaje zasilania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ok zobacze ale sprawdzałem kostki i wszystkie kable ida ok ale sprawdze to napiecie czy jes 12v dzieki odezwe sie pozniej :wesoly:

 

[ Dodano: Sro Mar 21, 2007 21:36 ]

Dzis wyciagnałem mamie z audi a3 antene wkreciłem do siebie i wszystko cacyk :mrgreen: tylko za mama teraz ubolewa ze jej radio nei chodzi:]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam wszystkich

ja w sumie też mam mały problem z tą antenką i już wiem że w moim caravanie poszedł wzmacniacz antenowy. elektryk zaproponował mi za 100zł podłączenie innej anteny (jakiejś mini na szybie) co w sumie nie bardzo mi się podoba i na własną rękę chcę tą zepsutą wymienić z tym że mam mały dylemat cenowy. na allegro takie antenki chodzą tak od 25zł do około 100zł, może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia związane z owymi allegrowymi antenami i może się podzielić wrażeniami montażu i jakości?? może bardziej opłaca się skorzystać z usług elektryka?? za wszelkie info wielkie dzięki :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności