Skocz do zawartości

Radio + antena


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem Lemm 1700 koszt jakos 97 zł i mam na uchwyt - POLECAM zasięg jakos 10-20 km zależy od warunków.

 

Aczkolwie jedna wada :wesoly: Mam zakaz wjazdu na Parkingi podziemne 8) oraz do Carrefura nie wjadę :)

 

Ostatnio zapomnialem o antenie i wjechałem pod stromy wjazd do carrefura :) hehe zrobiłem im szlaczek w suficie parkingu, zaczął mnie ochroniarz gonić a ja bieg na 2 i juz mnie na parkingu nie było :) a szlaczek im na pamiątke zostawiłem :) - celowałem w kamery i tabliczki :wesoly: ale żadnej nie strąciłem :)

 

Troszke antena na samej górze się :) spiłowała :) ale chodzi tak samo dobrze jak chodziła a może :) i ciut lepiej :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

testy pokazują, że na uchwyt antenki są lepsze, ale magnesowe są wygodniejsze.

Ja mam radio alan199 (czyli najtansze) z antenką hustler z magnesem. Daje rade, ale radio często łapie to co nie potrzbne, ostatnio miałem okazje bawić sie unideonem xl520 i jest bez wątpienia lepsze

 

[ Dodano: Czw Maj 04, 2006 18:48 ]

montowałem w sam, a antenke stroili mi w radomiu koło wiaduktu na Żeromskiego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Antenka AT-1000 montowana tak jak należy, czuli dziurka w dachu. Radio to Uniden PC-122 ,AM,SSb. 12wat po małej przeróbce na podstawie :) Jest to radyjko dość stare ,ale nigdy bym sie nie zamienił na dzisiejszy model UNIDENA. Zamontowane pod showkiem od strony pasażera! Zasięg z mobilka do mobilka bez problemu około 25 Km i ztego jestem dumny !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jak zamontowalem jest w dziest w innym poscie !!! Gdzie... a tez mam unidena tyle ze nowszego 520XL i 190cm bata

 

 

Wiecie zygac mi sie chce jak słłysze burdel w eterze trzaski podjezdzam sto metrów od kolesia i widze antene (tu mnie zbiera na wymioty bo antena moze 40cm) i on sie cieszy ze ma CB normalnie bym powyzynał albo pozwolenia jakies wprowadził...

 

ani sie z takim dogadac ani nic... bo mu powiedzieli ze do tej anteny sie nie stroi zenada...:wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

A co sądzicie o takiej wersji: Uniden 520XL + Antenka MIDLAND ML 145 - 160cm ?? Miałem wcześniej ALAN 100 PLUS + Antenka MIDLAND 18-244M , ale już zaczynał mi on troszke przeszkadzać szumami i sprzedałem dzisiaj no i planuje sprawić sobie ten powyższy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Anonymous
A co sądzicie o takiej wersji: Uniden 520XL + Antenka MIDLAND ML 145 - 160cm ?? Miałem wcześniej ALAN 100 PLUS + Antenka MIDLAND 18-244M , ale już zaczynał mi on troszke przeszkadzać szumami i sprzedałem dzisiaj no i planuje sprawić sobie ten powyższy.
mój ojciec ma chyba tego unidena (nie pamiętam czy 510 czy 520) a ja mam alana 100+ (obydwa radia na tych samych antenach) a różnica jest ogromna. normalnie nie słychać prawie szumów w mieście

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja posiadam radyjko midland 1001z z antena president ml dl 1,50 metra Zamontowalem je pod dodatkowa oryginalna pułka pod schowkiem podlaczone pod zasilanie radnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Midland 77-149 + antena Midland 18-244.

Radia używam raz na 2-3 tygodnie na trasie Lublin-Włodawa / Włodawa-Lublin i w zupełności mi wystarcza. O ile nie będę jeździł częściej, zostanę przy tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności