Skocz do zawartości

opel z południa Włoch kontra piasek z Afryki


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Oglądałem niedawno samochód świeżo sprowadzony z Włoch. Właśnie był czyszczony i był w środku pełen pyłu - nieprawdopodobne ilości. Wyglądał jakby pływał, ale rdzy ani grama. Sprzedawca wyjaśnił, że taki są właśnie samochody z tego rejonu ponieważ wieje wiatr z Afryki pełen piasku i takie są efekty. Czy tak faktycznie jest?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość asterix27

Nie zdążył wyczyścić więc musiał coś na miejscu wymyślić :wink: Cały czas jestem pod wrażeniem fantazji handlarzy i dopisuję to do mojego zbioru "opowieści handlarzy". Jest naprawdę dobra, spadłem z krzesła ze śmiechu :):):)

 

Wskakuje na miejsce 1 wyprzedzając dziadków i kobiety jeżdżące sprzedawanymi samochodami :( Słyszałem raz historię że nieboszczyk jeździł samochodem, tzn. zmarł i samochód stał 10 lat, ale ta jest No1 :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hm.... więc co to za pył? Czytałem, że zalane samochody powinny korodować a tu nie widać żadnej rdzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość asterix27

Nie wiem. Może jeździł po pustyniach Afryki ? Zalany przecież Ci od razu nie skoroduje tym bardziej jak ma blachę ocynkowaną. Co to za opel był ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalane auto to nie tylko rdza

ale problemy z elektronika

sam pyl to w krajach srodziemnomorskich to norma

ale sprawdzic nie zaszkodzi

tam tez sa powodzie i ulewy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość asterix27

Widziałem kiedyś astrę przywiezioną z Włoch do komisu. Oglądałem ją od razu jak ją ściągnęli z lawety, także nic jeszcze nie zdążyli przy niej zrobić. Była bardzo czysta i zadbana. Może z innego regionu Włoch ? Na drugi dzień zresztą już była sprzedana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalane auto to nie tylko rdza ale problemy z elektronika

I tu się z Tobą zgadzam.

tam tez sa powodzie i ulewy

Więc zamiast pyłu byłby muł. Widziałem auto które przeżyło powódź, jeden wielki syf z mułem w środku. Bardziej przychylam sie do Twojej tezy że to jest taki śródziemnomorski klimat, i stąd ten pył

Widziałem kiedyś astrę przywiezioną z Włoch do komisu. Oglądałem ją od razu jak ją ściągnęli z lawety, także nic jeszcze nie zdążyli przy niej zrobić. Była bardzo czysta i zadbana.

A ja oglądałem kilka aut ściągniętych z Włoch. Wszystkie były mniej lub więcej porysowane i poobijane. Tam tak się parkuje. Co do wnętrza to zależy od indywidualności człowieka. Jeden przywiązuje wagę do czystości a inny nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość asterix27

Co dalej z tym pyłem ?;) Temat zaczął robić się ciekawy. Słyszałem opinię jak się jeździ we Włoszech, ale po wizycie w Egipcie stwierdzam że nasi kierowcy są najlepszymi i najbardziej kulturalnymi kierowcami na świecie :(

 

p.s. ta z Włoch którą widziałem była naprawdę zadbana. Może handlarz sam już nie pamiętał skąd ją sprowadził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności