Skocz do zawartości

Który silnik benzynowy ?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Gawlak mam do czynienia bardzo dużo z tą Omegą :D i jestem częstym użytkownikiem tego auta i nie wymyślam posta bo ktoś mi tak powiedział i ja powtarzam. Autko sprawdzone przezemnie i na prostej i na "boku" śmiga elegancko dlatego też polecam :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

ale nie jestes jego wlascicielem

i nie Ty placisz za czesci i serwis :-)

 

ja silnika 2,6 nigdy nie polece

tak samo 3,2

zreszta juz pisalem dlaczego

 

wnioski sa do wyciagniecia dla kazdego :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

póki co szwagier posiada autko ponad rok i nic do roboty w tym aucie nie było, oprócz wymiany oleju itd, to że nie jestem jego właścicielem nie oznacza że nie wiem ile kosztuję utrzymanie autka i że nie mogę polecić, skoro coś tam wiem tak jest bynajmniej moje zdanie.

mówisz że taki nie polecisz, pewnie każdy ma swoje zdanie itd do tego służy forum,

a może on trafił z tą Omegą jedną na milion? haha :-) na tą bez wad? hehe :D

pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

problem z elektronika ma raczej każdy opel albo jak się trafi większość tego typu wad jest do zrobienia w pierwszym lepszym warsztacie gdzie chłopaki są kumaci...

brak zamienników no fakt ale w końcu jest to V6, nie może być to "tak pospolity" silnik jak ma większość Omeg, problem z częściami fabrycznymi używanymi to fakt, ale są też inne sposoby na uzyskanie odpowiedniej części

 

i brak mozliwosci odczytywania bledow samemu na zworke

tego nie rozumie?

 

no i bez napinki pytam bo nie wiem, prosta sprawa :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość tego typu wad jest do zrobienia w pierwszym lepszym warsztacie gdzie chłopaki są kumaci...

to akurat przy 2,6 i 3,2 beda rozkladac rece

nawet w ASOsie gubia :-)

brak zamienników no fakt ale w końcu jest to V6

i to jest to czego nie rozumiesz kompletnie

do 2,5 i do 3,0 sa dostepne zamienniki

i czesci sa tansze niz do 2,6 i 3,2

gdzie zamiennikow nie ma prawie wcale

a uzywane czesci dorwac graniczy z cudem

albo jest okupione dlugimi poszukiwaniami

inny sposob ??

to pozostaje tylko nielegalny

a w takie to ja sie nie bawie

 

nie opisuje tego bo szwagier ma takie auto

tylko mialem takie auto i wiem co to za problem

 

a co do braku mozliwosci odczytania bledow na zworke (mozliwe w silniku 2,5 i 3,0)

to juz pisalem i nie tylko ja wiele razy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pewnie masz racje w żadne sposób nie neguje tego, a to ze dużo rzeczy nie rozumie to swoją drogą :-) hehe

 

przy sprawach z elektroniką pewnie masz na myśli jakieś poważne błędy połączone z pracą silnika, no to fakt nie wiem, nie dyskutuje. Zaś zwykłe problemy są rozwiązywane na pewno jak w każdym Oplu.

 

inny sposób na części zamienne miałem na myśli wytłoczenie części w warsztacie akurat znam taki warsztat w Głogowie gdzie zajmują się taką robotą, a pewnie takich jest więcej

 

swoją drogą ASO z doświadczeń ojca czy znajomych to jeśli posiada się używane auto to tylko tam zamawiać części, i wymieniać u nich olej aby zapewnić dokumentacje auta a propo przebiegu to pomaga przy sprzedaży auta :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ASO to ja sie ograniczam tylko do zakupu czesci

kol im nie dam do napompowania nawet :-)

 

nie kazde czesci da sie ''wytloczyc''

elektroniki nie oszukasz jakimis wytloczkami samorobami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

padło na czarną omegę 2.5. długo szukałem, ale się opłacało. beżowy środek i pełna wersja bez składanych elektrycznie lusterek i czujnika deszczu. pięknie się jeździ - w porównaniu do Vectry B = bez porównania !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padło na czarną omegę 2.5. długo szukałem, ale się opłacało. beżowy środek i pełna wersja bez składanych elektrycznie lusterek i czujnika deszczu. pięknie się jeździ - w porównaniu do Vectry B = bez porównania !

Ale 2,5 benzyna czy dizel ? Mimo wszystko gratulacje :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności