Skocz do zawartości

jazda z rozwalona UPG


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
neich ktoś mi p[owie teraz czego?
najwidoczniej wysokosc glowicy jest na tyle mala ze dalsze jej pomniejszanie moze spowodowac nieprawidlowa prace silnika. dlatego czyta sie na forum setki postow typu "zrobilem glowice i teraz pali jak smok" :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

trzeba za wszelką cene utrzymać jednakową komore spalania po planowaniu głowicy, do tego potrzebne fabryczne dane, jeśli uszczelką ze sklepu nie wyrobimy to musimy znaleźć fachowca od uszczelek, akurat są tacy w lublinie na dolnej marii panny, robiłem u nich do motocykla i jest OK...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bc30se, poelcam gości takich dwóch dziadeczków, robiłem jużu nich kilka rzeczy przeważnie uszczelki do dolotów i pod kolektory....a co do uszczelki planowanie to nie wszytsko jak już głwica jest na wierzchu to warto sprawdzić uszczelniacze, ja za sprawdzenie planowanie i odnowienie głowicy w megi 8v zapłaciłem 150 zł do tego nowy rozrząd olej płyn do hłodnicy uszczelki wszytskie wszytsko z robocizna wyszło mnie 600 zł...w opelku nuie zamierzam robić głowicy bo sie nie ma potrzeby i nie zepsuje sie... mam nadzieje...

 

dalej w ektremalnych silnikach wszytsko składane jest na styk bez uszczelek...uszczelka jest po to by ukryc niedokładność...:roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no właśnie o nich mówie, dwóch dziadkó na dolnej marii panny, ale jeden to straszny sknerus.. nie idzie się dogadać z jednym.. krzyczy coś.. wogóle przekręt... ale można dorobić u nich nietypową uszczelke np... 3 mm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

..i to za minimalne pieniądze jak sie ich spytasz czy zorbia Ci uszczelkę to powiedzą CI historie zegarka...:roll: ja juz sie wycwaniłem i poporstu wpadam i mówie co chce a jak mi mówi ze źle to mówie ze jak bedzie xel to zarobi Pan jeszcze raz i jeszcze raz dopóki nie bedzie dobrze...8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a tak na marginesie.samemu da rade wymienic taka uszczelke pod UPG czymoga być jakies problemy??w sensie ustawien czy coś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jesli masz klucz dynamometryczny i troche wyczucia polaczonego z wiedza techniczna to problemow nie powiniennes miec. ale pamietaj schrzanic upg jest bardzo latwo!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

heheh nie mam klucza, wiedzy:)wyczucia troszke :roll: chyba zostawie fachowcom;]a włodzi jaki zakład polecacie do wymiany??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to nie jest trudna robota, ale musisz mieć denamometryk, ponadto.. żmudna jak cholera.. samo docieranie zaworów potrafi wykonczyć nerwowo jak któryś skolei spinasz zawór, lejesz nafte a tu cieknie..... a co jak się ma 6 garów i 24 zawory??? nie chce myśleć nawet co mnie czeka....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
..... a co jak się ma 6 garów i 24 zawory??? nie chce myśleć nawet co mnie czeka....

 

Pomagałem kiedyś mechaniorowi docierać zawory w Mercu kumpla, silnik M110 (2.8 R6) Można kręćka dostać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności