Skocz do zawartości

Licznik W-1150 / uszkodzony wskaźnik temp. cieczy / wymiana


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Sajgon, Twój post który był w tym miejscu wydzieliłem do osobnego tematu w Modyfikacje/Napraw to sam o tutaj: http://forum.opel24.com/viewtopic.php?t=36801#310828.

I oczywiście dziękuję w imieniu wszystkich mających taki sam problem za ten tutorial.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za "dobre słowo", jestem tu "świeży" i miło mi będzie jeśli komuś przyda się w przyszłości ta instrukcja. Myślę, że to nie będzie mój ostatni tego typu tutorial bo z czasem gdy nabiorę więcej odwagi i wiedzy do dłubania w swojej Cosiarce :beer: - postaram się pomóc i przysłużyć innym użytkownikom tego forum.

 

Nie wiem na czym polega tutejszy system "punktowania", z resztą nie pomagam dla zdobycia tych punktów, ale skoro coś takiego tutaj funkcjonuje prosiłbym tylko o informacje na jakiej zasadzie honorowane są te punkty ( przyjemne z pożytecznym :mrgreen: )

 

Sam przekopuję tony postów aby dotrzeć do informacji które akurat potrzebuję i cholernie mnie denerwuje jak ktoś zakańcza temat ostatnim postem, że "podjedzie do mechanika", "jutro sprawdzi i da odpowiedź" - a efekt tego jest taki, że temat się urywa bo "zainteresowany" usunął problem i nie czuje potrzeby poinformować o tym pozostałych.

 

Po zakupie mojej Corsy, napotkałem na wiele spraw zostawionych przez poprzedniego właściciela, które mnie denerwują (nie działają lub działają nie tak jak powinny) i "zakwalifikowałem" je do "poprawek". Jest też wiele spraw, na które mam pomysł i chcę zrobić je po swojemu - dlatego właśnie zanim się do tego zabiorę, najpierw szukam informacji, a jeśli ich nie znajdę będę liczył na Waszą pomoc. W razie rozwiązania problemu zapewniam. że zawsze postaram się opisywać w jaki sposób poradziłem sobie z danym tematem.

Od zarania dziejów :beer: z racji wykonywanego zawodu starałem się zawsze pomagać ludziom w sprawach "komputerowych" i dzielić się swoją wiedzą, bo kurde chyba o to w tym wszystkim chodzi, nie? :beer:

 

Pozdrawiam serdecznie i polecam się na przyszłość :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności