Skocz do zawartości

Problem ze wzmacniaczem i połączeniami


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam,

kupiłem ostatnio tube i wzmacniacz oraz kable żeby to wszystko ładnie podłączyć i mam problem a mianowicie taki że wzmacniacz po podłączeniu nie włącza sie i nie swieci nawet kontrolka power. Próbowałem ze sprzedawca inny sprzet sprawdzić i jest ten sam problem że nie ma zadnej reakcji. Sprawdzałem miernikiem czy dochodzi prąd w tych kablach i wszystko wygląda ze jest dobrze ale niestety sprzet juz stoi jakiś czas i sie marnuje. Przypomne jeszcze raz ze w sklepie sprawdzane były chyba wszystkie tuby i wzmacniacze (okolo 20 sztuk) i żadna u mnie nie dzialała. Sprzet był sprawdzany u kumpla i u niego jakos rusza a u mnie nawet jak podłącze bezposredniu do aku nic sie nie dzieje.

 

Miał ktoś podobny problem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie znam sie bardzo na tym i ten problem jest juz 2 tydzien ....

 

... a gdzie sie podłącza ten styk remote?? z radia chyba nie mam takiego wyjscia jak sprawdzałem na kabelkach

 

[ Dodano: Sob Sie 08, 2009 21:53 ]

Dodam że moje radio to LG LAC 2800R -- > http://www.allegro.pl/item699689304_lg_lac_2800r_gratisy_sklep_auto_hi_fi_w_wa.html

 

Podłączenie na wyjście na wzmacniacz już zrobiłem. Na wyjście na tylne głośniki jakaś przejściówka była na alledrogo http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

[ Dodano: Sob Sie 08, 2009 21:55 ]

Resztę kabli już mam rozprowadzone po samochodzie i został tylko ten remote.

 

Tylko dlaczego nawet po podłączeniu do zasilania nic się nie świeci na wzmacniaczu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sprawdź głośniki, bo wzmacniacz może mieć wyłącznik bezpieczeństwa, który powoduje wyłączenie wzmacniacza w momencie przeciążenia wejściowego, albo w momencie zwarcia głośników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czyli ten remote mam podciągnąć od radia ?

W radiu troszkę sobie zmieniłem żeby włączało mi się kiedy chce a nie po przekręceniu zapłonu. Czyli mam podłączyć do wyjścia na antenę?? Dzisiaj znalazłem taki kabelek i coś tam napisane ze wyjście na elektryczna antenę... to o to chodzi?

 

Z głośnikami wszystko jest w porządku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności