Skocz do zawartości

jak przestawić dane na wyświetlaczu ????


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

KOledzy, na wyświetlaczu zafiry B z 2006 pokazuje mi zasięg i spalanie w danym momencie. Próbowałem przestawić i za chiny, nie wiem jak. Może ktos coś podpowie??? Jak zmienić spalanie w danym momencie na np średnie spalanie :mrgreen:?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na manetce od wycieraczek powinieneś mieć dwa przyciski,jeden odpowiada za przełączanie między komunikatami a drugi do kasowania,lub ustawień w zależności od wyświetlanej opcji.

Bynajmniej mam tak w Astrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w astrze jest inaczej, jak pisał poprzednik w zosi B jest to na panelu , tyle wyczytałem, ale nie mogę tego rozpracować. Jak wiadomo są też różne radia u mnie jest CD 30. Wyczytałem tez że muszę przytrzymać dłuzej setting ale nic, no i nie mam przycisku ok do zatwierdzania. Mam tylko odczyty BC1, BC2 i co dalej :oops:??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysiaczek, ale co chcesz przestawic? tzn jakie funkcje ? jaki masz wyswietlacz?

w zafci B robi sie to dwojako albo duzym pokretlem w radiu albo z kieropwnicy lewym przyciskiem/pokretlem

rozumiem ze jestes w computerze pokladowym tam jest BC1 BC2 oraz stoper, za reszte trzeba doplacic

ale jak wejdziesz do menue glownego (przycisk main) to chodzac w lewo bedzie radio i ew. inne funkcje...

OK znaczy wcisniecie pokretla

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicaj dzieki za zainteresowanie, ale cos sie motam.

Na wyświetlaczu podczas jazdy komp pokazuje zasięg i ponizej spalanie w danym momencie i to chcę przestawic na np. srednie spalanie. Reszta wszystko sie zgadza jak pisałeś ale kiedy zapali mi sie main na wyświetlaczu /nie mam osobnego przycisku/ i wcisne pokrętło wyłączam radio i wszystko zostaje po staremu. Czyli wychodzi na to ze nie mogę wejsć do menu głównego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysiaczek to jest wlasnie to

chwilowe spalanie + zasieg

a w BC1 badz BC2 spalanie srednie, + zasieg + ilosc zuzytego paliwa.

mozna kazdy licznik oddzielnie kasowac...

jeszcze stoper i to wszystkow w podstawowym komputerze...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki czy to oznacza że nie mogę zmienić na coś innego np, średnie spalanie bo wkurza mnie to spalanie w danym momencie i tak nie wiadomo naprawdę ile pali tak szybko skacze szczególnie w mieście.

W VC miałem taka opcje że mogłem sobie ustawić na głównym wyswietlaczu co chciałem. Ale dzieki za info.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam :D Ja mam Astr H 1.7 z 2005 r jak wchodze w BC to mam spalanie sredcie BC1 BC2 i stoper . Nie mogę natomiast wyszukać spalania chwilowego ani zasięgu.

Gdy mam włączone radio to wyświetla mi się stacja pod spodem data. Pytanie jak włączyć spalanie chwilowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności