Skocz do zawartości

President w Astrze - szumi, brzęczy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mnie pytałeś to nie tylko testowałem ale i miałem U520XL.Moim zdaniem jest to najlepsze radyjko w tych gabarytach no i jaka fajna cena.Miałem made in China i lepiej sie sprawowalo jak te wszystkie okrzyczane małe presidenty.Ewentualnie TTI 880 to jest niezłe tylko podjedz do sklepu CB niech Ci podłączą i posłuchaj.Tylko na Włączonym silniku!:-(!A potem możesz kupić tam gdzie taniej.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

oj kolego ja mam TTI i głośnik ma dobry a radio mam chowane w popielniczce, tzn tycięta cała popielniczka razem z zapalniczka i tam włożyłem radio. Jeśli chcęje schować to tylko zamykam klapkę i już radia nie widać:-( Normalnie radio dobrze słychać, czysto i wyraźnie. Wiadomo bez rewelacji ale tak w porównaniu do innych cb stawiam je w jakości odsłuchu mniej więcej w środku a nawet szczebel wyżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie pasuje głośnik a wcale nie jest najgorsz to zewnętrzny za 20-40zł. i po zabiegu.I nie jest takie duże ja mam U68XL i mi nie przeszkadza.W tym temacie zapodałem fotki:

http://forum.opel24.com/viewtopic.php?t=12284&start=18

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry że trochęodbiegnę od tematu. Kolgo "stały" udało ci się wcisnąć TTI880 w popielniczkę. Oczywiście chodzi mi o Astrę F, bo to radio jest docyć duże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

JA znowu mam problem z zestawem M-tech legend 2 + president florida... strasznie szumi.

W przeciwieństwie do opinii w trasie jeszcze gorzej niż w mieście:/

 

Możecie cos doradzić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym słusznym rozwiązaniem jest:

1) montaż anteny na stałe,

2) zmiana transceiver'a CB na taki o mniejszej czułości lub wyposażonego w Rf-gain i zmniejszanie czułości odbiornika,

3) wyeliminowanie źródła zakłóceń (najskuteczniejsze, a za razem najtrudniejsze).

 

To co masz (Florida) to kosztowało krocie, a jest badziewiem wg mnie i nie leżało nawet obok anteny. Antena to powinna mieć min 1 m długości. Bo na tym kikucie to jak widzisz to słyszysz, nie mówiąc juz co się dzieje po zmniejszeniu czułości odbiornika :)

 

I jeszcze jedna kwestia: każde Cb szumi. Jak nie szumi to nie działa :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość RAFIK_ASTRA

Witam

Ja u siebie wyprowadziłem dodatkowe gniazdo zapalniczki (tak mi doradził specjalista w sklepie z cb), nie wierzyłem sam. Bo myślę co ma jedno do drugiego. Zrobiłem, bo pomyślałem nawet jak nie da efektu to dodatkowe gniazdo zawsze się przyda. I co sie okazało? W drugim gniezdzie terkotania zanikły. także polecam, jak u was bedzie taki sam efekt to piszcie, bo sam jestem ciekawy czy to nie zbieg okoliczności

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Przemo140

Witam Ja mam zamontowane CB-Radio w Opel Corsa B i też szumi, i nie wiem jak dobrze wyregulować pokrętło RF RAIN jak one musi być ustawione??

Radio-Midland Alan 48 Plus Multi B http://www.peryskop.pl/produkt/45101/MIDLAND-ALAN-48-PLUS-MULTI

Antena-President Missouri 72cm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności