Skocz do zawartości

za co jest odpowiedzialny czyt."aszbuch"


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie mam problem kupiłem omege 2.0 16v z 98r dzisiaj u niemce , zapłaciłem , spisaliśmy umowe i tu nagle koleś wyskoczył coś takiego z tego co zrobzumiałem uszkodzone jest coś takiego jak czyt z niemieckiego "aszbuch" zrozumiałem go że jest to odpowiedzialne za idealną prace silnika , i zwięsza palenie 10-15% bardzo prosze o wyrozumiałość i pomoc o co gościowi chodziło :mrgreen: pozdrawiam

 

Sorki ale przejęzyczyłaem nie sztaubuch tylko aszbuch (ale tan niemiecki język jest powalony :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejęzyczyłaem nie sztaubuch tylko aszbuch

... a nie aschenbecher :mrgreen::beer: - popielniczka ...

... szkoda, że CI nie napisał - asch - to popiół , żużel ... buch - książka ... do kupy ma się nijak ...

... może być jeszcze Schau - przegląd ... to by miało sens - książka serwisowa ... oczywiście z tym spalaniem nie ma związku ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wiesz co nie wiem , ojciec kupił auto wsztstko jest ok , a koleśmu właśnie pwoeidział że jest coś zepsute właśnie "sztaubuch" lub "aszbuch"coś koło tego wymiana tego około 20 euro tak niemiec mówił nie zrozumiał go o co mu chodziło ale opisywał że ma to związek z idealną pracą silnika i zwięszonym spalaniem 10/15% aa i jeszcze mówił że przywrucą się osiągi fabryczne więć nie wiem za ciula :mrgreen:

 

Ps. wiem że to jak szukanie igły w stogu siana , ale nie wiem co to wogóle znaczy tym bardziej że z niemieckiego nie jestem dobry :beer: a w języku niemieckim wystarczy przejęzyczyć sięo literkę i z szyby zrobić cipę (raz chciałem poweidzieć zamknij szybe bo paa deszcz a powidziałem zamknij cipe bo pada deszcz więc jęyk ten jest poje..ny .pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w języku niemieckim wystarczy przejęzyczyć sięo literkę i z szyby zrobić cipę (raz chciałem poweidzieć zamknij szybe bo paa deszcz a powidziałem zamknij cipe bo pada deszcz więc jęyk ten jest poje..ny .pozdrawiam

:mrgreen::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer: sorry,ale nie mogłem się powstrzymać.Buuuhahaha.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jesteśmy w domu koleś podał 2 adresy pod którymi można było kupić tą właśnie część , co się okazało to są to złomowiska , więc za 20euro raczej kupi wydech , tym bardziej że jak zaglądłem pod auto to wydech jest jakiś inny , jak by śreednica większa czy coś , pomijając to że końcówka tłumiąca jest coś typu "Remusa" dziękuje za pomoc pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności