Skocz do zawartości

ZafiraB a trzy foteliki


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

@Krzysiek_rz:

czyli bez problemu mieszczą się 3 fotelik w drugim rzędzie ZafiryA?

 

ZafiraB jest chyba ciut większa od A, więc też powinno być OK! :beer:

to super, bo już myślałem że jestem skazany na brzydkiego (ale bardzo praktycznego) Tourana

 

jeszcze jedno: Zafira nie ma w drugim rzędzie trzech oddzielnie regulowanych (przesuwanych) foteli - czy nigdy Ci tego nie brakowało??

np. aby jeden przesunąć bardziej w tył/przód i uzyskac w ten sposób trochę więcj miejsca na szerokość

 

Dzięki i pozdrawiam,

Mayak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek_rz, U mnie w A (rocznik 2002) jest tylko pas biodrowy na środku. Pas 3-punktowy jest montowany w tym miejscu dopiero po lifcie (2003) i była to jedna z większych zmian tego liftu (oprócz lamp, grilla i innych drobnostek). Sam myślę o tym, aby w momencie gdy będzie potrzeba taka funkcja po prostu wymienić całą kanapę na poliftową (koszt 400-500pln) i wtedy będzie możliwość zamocowania fotelika pośrodku.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek_rz

Witam

 

Hej mayak

W drugim rzędzie spokojnie mieszcą się 3 foteliki, ale dostep do tego srodkowego fotelika jest średni. W moim przypadku jeżdzimy tak: w środkowym rzędzie przy drzewiach fotelik dla dziecka 3,5 roku, w środku nosidełko dla dziecka 8 mc-y a po drigiej stronie przy drzwiach żona. natomiat najstarsza córka 5,5 roku z przodu lub w "bagzraniku" na foteliku tj takiej podstwce pod pupe (jak czas od czasu dojdą mi jeszcze teściowie/rodzice to zośka jest zapchana na maxa :P )

 

A co na pytanie emjot`a

U mnie w zośce A z 2003 w drugim rzędzie na srodku jest pas 3-punktowy (dodam że mam tapicerkę zwykłą tj jakiś tam materiał czy welur - znawcą nie jestem) natomiast w zafirze też z 2003 roku sprowadzona z włoch i to była po lifcie bo z nowym grilem (chyba że ktoś tego grila podmienił tak dla bajeru) była skórzana tapicerka i tam był właśnie pas biodrowy

 

i jeszcze potwierdzam że w drugim rzędzie cała kanapa jeżdzi razem, nie można przesuwać pojedynczych siedzeń

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności