Skocz do zawartości

astra F caravan amortyzatory tyl - podnoszone


Rekomendowane odpowiedzi

sprawdz tez wezyki na koncach przy amortyzatorach

najlepiej troche wody z mydlem i posmarowac to pedzelkiem jak beda banki to znaczy ze masz tam nieszczelnosci i powietrze ucieka

zdejmni przeczysc (moze cos sie tam dostalo lub te male uszczelnaijace to gumisie sparcialy i nie trzymaj) i sprawdz jeszcze raz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak będę musiał zrobić... tylko że dopiero jestem w trakcie budowy "kanału"... W każdym bądź razie wentylek jako sam wentyl - trzyma. Tylko nie wiem co przepuszcza, bo dosłownie 20 minut temu pojechałem po nawóz. Kiedy zapakowałem worki do auta (300kg) wyglądało to dobrze... zapłaciłem... i ruszyłem. Jechało sie dobrze bez problemu (ok 120km/h) i jak w końcu dojechałem do domu (10km), zauważyłem że auto "przyklękło"... Kiedy zdejmowałem worki, to słyszałem i czułem jak zasysa powietrze przez wentylek... No ale cóż, muszę zajrzeć z "kanału" :beer::wink::mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budujesz kanal

 

pomysl o dobrym swietle w kanale i odpowiedniej ilosci gniazdek

czesto chcialbys poswiecic se dodatkowa lampa i nie wylaczajac jej przyciyc cos fleksa i potem jeszcze cos powiercic i 2 gniazdka okazuja sie za malo nawet jesli masz po 2 an kazdym koncu kanalu :wink:

mala rzecz a cieszy :mrgreen::beer::mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak wiem... Myślę o 4 lampach 24v w kanale i przenośnej neonówce, i po taśmie (4 gniazdka) na środku po każdej stronie. Więcej niema sensu, bo przez kable nie będzie jak sie z kanału wydostać :beer::wink::mrgreen:

Później jeszcze zamontuję samojezdną małą suwnicę na szynie (kupiona za grosze od upadającego warsztatu) do wyciągania silnika... Będzie garaż jak marzenie... :mrgreen::mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko zanim ustalisz na jaka szerokosc wykopac dziura to pomierz kilka aut

znajomy zrobil se taki ze wjedzie swoim a inne mu wlatuja do srodka

ja mam taki ze da sie maluchem tak na samych krawedziach postawic i to wystarcza tez na inne autka

 

no i czemu zakladasz lampki 24V?:shock:???

oplaca sie dawac na to trafo?????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Teściu ma maluszka i nie odda go za żadne skarby :shock:??? a ostatnio wymieniałem mu przeguby i sie nasapałem jak głupi... pomyślałem o tym. Mam jeszcze dwie astry i prawdopodobieństwo potrzeby kanału wzrasta :!: . A 24v ze względów bezpieczeństwa, a i że mam dwa zasilacze (1 będzie awaryjny) z wyjściami 4x24v, właściwie nie wiem nawet skąd.

A swoją drogą to zamiast pisać o tym co w temacie, to zeszliśmy trochę z toru... :cry::?: he he he

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nei tak calkiem

to dla wszystkich ktorzy tez wpadna na pomysl wymienienia se amorkow na tyle i zanim tpo zrobia to wykopia kanal ???:shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wcale nie jest tekie smieszne

kumplowi raz w jakims citroenie (nie pamietam co to bylo ale byla to taka wersja co maila to pnuematyczne zawieszenie ze jak odpaliles to sie podnosil i dopiero mogles jechac) padl kiedys rozrusznik

tyle szczescie ze auto stalo na placu gdzie nie bylo betonu ani nic podobnego bo musial se wykopac "kanal" pod autem zeby wyjac rozrusznik

 

tak wiec do dziela

lopaty w reke i jazda...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności