Skocz do zawartości

Uwaga na cwanych zlodzieji


Gość GmsMetallica

Rekomendowane odpowiedzi

na innym forum koles pisal ze chcieli mu jego ibize zwinac. Moze linku nie bede dawal tylko poznizy cytat i powiem tyle ze koles wczesniej mial w zaufanym warsztacie naprawniane auto i jeden z nowych mechanikow odlaczyl alarm tak ze wlasciciel sie nie kapnal (bo urzywal cichej pracy alarmu) i jak sie okazalo wspolpracowal on ze zlodziejem, i dlatego mial zlodziej wiecej czasu ale niestety nie szczescia,

 

 

W dniu dzisiejszym miałem próbę kradzieży auta. Auto normalnie stoi na strzeżonym parkingu, ale wczoraj wymieniali rurę przy parking strzeżonym. Trzeba było auto postawić w innym miejscu, wybrałem takie gdzie sięga monitoring. Rano idę do auta patrzę Policja, ludzie.... no i moje auto mruga światełkami awaryjnymi. Nie wiem czy wył alarm. Po oględzinach zobaczyłem uszkodzony lekko zamek, trochę porysowaną klamkę. Szyba nie tknięta, jest mocniej przyciemniona. Złodzieja złapano na gorącym uczynku dzięki czujnemu sąsiadowi. Przy oględzinach miejsca zdarzenia, Policja zabez laptop, torbę z narzędziami, kable, jakieś elektroniczne urządzenia. W torbie złodziej miał printscreen samochodów (głównie VAG). Widziałem cały swój temat, łącznie z postami innych użytkowników. Auto było opisane w nastepujący sposób przez złodzieja :

- marka

-silnik

-możliwe zabezpieczenia ( tu było napisane, że prawdopodobnie seryjne)

-miejsce postoju dom, inne,

-zagrożenia - możliwy patrol ŻW

 

Tyle bylo napisane co zdążyłem przeczytać.

 

Było kilka samochodów na tych zdjęciach.

 

Auto które Policja skojarzyła ze złodziejem, była na rej DW......

 

Szkoda, że to nie ja zaskoczyłem złodzieja, bo trochę by go bolało zanim wezwałbym Policje.

 

U siebie w temacie na IKS i klubie Ibizy, nigdzie nie było rejstracji, jedynie miejscowość w profilu.

 

Dlatego moja propozycja, by rozważyć usuniecie z profilu miejscowości. To trochę utrudni.

 

To tyle co pamiętam.

nie chce wszczynac tu jakiegos zamieszania czy cos czy propozycji jak utrudnianie, tylko chcialem pokazac jak sa cwani teraz zlodzeje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie bądź taki pewien bo jak podjadą lawetą to i to nie pozostanie!!!

po 1 do tego nie potrzeba " :D! "

po 2 to nie porsche

po 3 wiem kto i co kradnie

po 4 z chłopakami mam git kontakty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności