Skocz do zawartości

Mechanicy


Gość karoltloczynski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karoltloczynski

GmsMetallica, Tajga, za robocizne placiłem 250 złotych. Reszta to częsci które on sam zakupił mysle ze po nizszych cenach niz ja bym to zrobil. Zapewne oni maja rabaty w tych sklepach ktorych ja nigdy bym nie miał. Za 120 złotych auta bym nie oddał, bo bałbym sie ze za taka kase moze byc zrobiona fucha a nie wymiana. Pojechałem na weekend do Gdanska, od wymiany nahulałem juz ponad tysiaka i na razie bajka.

 

pqam, załóż temat nowy. Tu jest o mechanikach

 

Poprawiłam ort/Tajga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica
karoltloczynski, nie wiem czy 120 zł to mało za wymianę rozrządu, jeśli uważasz ze mało to ok ale tam tylko sa 3-4 części w 8v, a pyzatym przejechałem kilka tysięcy km za wyminie rozrządu ze 120 zł (tylko robocizna) tylko najgorsze jest dla mnie zablokować wałek w takiej pozycji by po złożeniu było wszystko jak przed i tylko tego się obawiam bo reszta to pryszcz, ktoś by mnie tego nauczył to sam bym to robił,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mogę polecić 2 miejsca w okolicach Bydgoszczy, a dokładniej jedno w Koronowie, a drugie w pobliżu:

 

1)

http://www.zielazny.pl/kontakt

 

2)

http://docelu.pl/cid,,id,51510,piuv,2,title,Baumgart-Andrzej-mgr-inz-Mechanika-i-elektromechanika-pojazdowa,poiInfo.html

 

Jak mam coś do zrobienia w Tigrze, to tam się udaję. Wielu moich znajomych też tam serwisuje swoje auta i wyrażają się o tych warsztatach pozytywnie

Mechanik z Koronowa to Zelazny :wesoly: . Nie jest drogi ale duzo u niego robia mlodzi,chyba nawet uczniowie ,opinie ma rozne z tego co slysze od znajomych bo mieszkam w okolicy to jedni narzekaja drudzy chwala :beer: . Ogolnie wiecej osob chwali . W Koronowie lepszego mechanika nie ma. Na Okolu przed Koronowem jest dobry warsztat elektromechaniczny i ten tez jest chwalony oraz lakiernik o ktorym pisalem w innym poscie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Okolu przed Koronowem jest dobry warsztat elektromechaniczny i ten tez jest chwalony oraz lakiernik o ktorym pisalem w innym poscie

Potwierdzam, wszystko się zgadza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość speedybike

Ja serwisuję swój pocisk, na ul. Wojska Polskiego 42,

 

Wymieniałem rozrząd, auto odstawione ok 7 rano, ok.13 : 00 do odbioru.

Wymiana tłumika końcowego i środkowego, zajęło im ok 2,5 h.

Cen nie mają wysokich , wg mnie, a i co najważniejsze dają paragon, i szybko robią

 

Link kasuję a namiar zostaje - Niedźwiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karoltloczynski

speedybike, a ja im podziękuje , ponieważ kolega robił u nich blacharkę i lakierkę i delikatnie powiem Nie dziękuje :/

 

Oglądałem samochód po zrobieniu :/ Nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać

 

Poprawiłem ''regulamin 3,1''/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość speedybike

speedybike, a ja im podziękuje , ponieważ kolega robił u nich blacharkę i lakierkę i delikatnie powiem Nie dziękuje :)

 

Oglądałem samochód po zrobieniu :beer: Nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać

 

Poprawiłem ''regulamin 3,1''/ andrzej_m55

No może sprawy mocniej "techniczne" czyli naprawy itp, lepiej im wychodzą, ja narazie się na nich nie sparzyłem, może tylko blacharkę i lakierowanie ciulowo robią?:beer:

A co do elektryki, to polecam warsztat na ul.Glinki w Bydgoszczy, naprzeciwko pętli tramwajowej, jak się idzie w kierunku tych wszystkich zakładów, na lewo...., warsztat jest po prawej stronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ja mogę polecić warsztat w Rypinie,ze swoją fronterą tam była,wymieniali mi most,bo na 1-warsztacie załatwili a to długa historia więc nie bede się rozpisywać..Ma także częsci ale używane,mało tego gość jest szczery i godny polecenia.Wiem że naprawia Frontery jak jest z innymi opelkami to nie wiem,bo nigdy się nie pytałam.To jest woj.kujawsko-pomorskie.Jeśli ktoś będzie zainteresowany podam numer tel..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś dobrych nie mylić z tanimi mechaników z Bydgoszczy albo województwa którzy obcykani są w opelkach i mają kompa ???

WITAM

bardzo dobrego specjalistę od opli macie w Wojnowie,gość posiada komputery i programy lepsze jak w serwisie opla, może najtańszy nie jest ale nie ma dla niego rzeczy nie do zrobienia, drugi mały warsztacik na inowrocławskiej, chłopaki też znają się na swoim fachu i nie są drodzy

 

poprawiłam orta- Niedźwiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś dobrych nie mylić z tanimi mechaników z Bydgoszczy albo województwa którzy obcykani są w opelkach i mają kompa :roll:

WITAM

bardzo dobrego specjalistę od opli macie w Wojnowie,gość posiada komputery i programy lepsze jak w serwisie opla, może najtańszy nie jest ale nie ma dla niego rzeczy nie do zrobienia, drugi mały warsztacik na inowrocławskiej, chłopaki też znają się na swoim fachu i nie są drodzy

 

poprawiłam orta- Niedźwiedź

Raczej watpliwe zeby prywaciarz mial lepsze programy niz Mikolajczak w Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności