Skocz do zawartości

Mechanicy


Gość karoltloczynski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MatkaPolka

W Bydgoszczy polecam warsztat zajmujący się głównie naprawami powypadkowymi...Kiedyś usuwałam skutki stłuczki, uwinęli się z robotą w niecałe 2 dni, a efekty był zaskakująco dobre;) Więc...w razie gdyby ktoś niestety potrzebował takiej usługi, to polecam: http://szkody-komunikacyjne.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

w rypinie, jest wielu mechanikow samochodowych, ja chciałbym tylko opisac jeden zakład, w ktorym ludzie ktorzy pracuja, nie potrafia, nawet wymienic oleju w aucie, a jezeli chodzi o wieksze naprawy, typu motor(silnik) to juz wogole, dla nich to jest zagadka, ale ceny za robocizne i czesci sa tak kosmiczne ze sie w pale nie miesci, pojechałem z autem, panowie zdiagnozowali, nie ta przyczyne co trzeba, wprowadzili mnie w bład i samych siebie, tylko ze ja za to zapłaciłem 800zł (w plecy) ich wiedza na temat jakiejkolwiek awarii, i diagnoza jest przezabawna,zdiagnozowali przyczyne ja włozyłem w naprawe 800zł, po przejechaniu 150km,samochod nie jezdzi, wiec zaprowadzilem jeszcze raz, na trzeci dzien zadzwonil.i ze auto jest do odebrania, zgadnijcie jaka dali przyczyne?? ze w aucie nie było paliwa w baku :) rozbawili mnie niesamowicie, zapłaciłem 30zł za paliwo :) auto przejechało 100km, i zgadnijcie, jest to samo :) 830 zł i samochod, nie jezdzi :) tak sie u nas naprawia, czarodzieje, magicy, niewiem jak ich nazwac. pojechałem do nastepnego mechanika ale juz nie w rypinie, i koles mi powiedział ze to co mi wymienili, nie było potrzebne, poniewaz przyczyna jest inna. :) tak, takze tego :)

najlepsi magicy jakich znam :)

 

dane warsztatu zostaly usuniete

Gawlak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam nie polecam pana Z z koronowa... papudron byle kase zgarnąć ...

 

lepjej jechać do Baumgarta na Okole http://www.koronowo.pl/index.php?dzial=425&id_art=1965

 

lub w Tryszczynie przy stawie Kochański

http://www.pkt.pl/s/tryszczyn/2841071/kochanski_pawel_autonaprawa.html

w Tryszczynie osobiście naprawiam swoje auta i nie ma co na żekać tanio nie robi ale dobrze.. tanio to części załatwia o! pozdrawiam:]

Edytowane przez szary_x

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mi jak kiedyś zepsuło się auto w kuj. - pom. na trasie Inowrocław Bydgoszcz to polecono mi małe niepozorne warsztaty w Jaksicach. Są tam 2 różne - nie mogę znaleźć nazwy na necie ani adresu (obydwa były na tej samej ulicy - Wschodniej, Zachodniej czy jakoś tak). Ja byłem w 1, ale podobno drugi też jest świetny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności