Skocz do zawartości

Przycisk z diodą na konsoli - alarm czy co?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

hello,

w konsoli miałem wolne miejsce zaślepione zaślepką tak jak na zdjęciu - z prawej strony drugi przycisk od góry pod podgrzewaniem fotela. Podczas wyjmowania radia wyjąłem te zaślepki i okazało się że w tej gdzie strzałka jest w głębi jakieś złącze. Widziałem w jednej Vectrze taki przycisk albo tylko kontrolkę z narysowanym gościem-złodziejem (jak na focie niżej) co by świadczyło o jakiejś kontrolce alarmu. Kto z was ma u siebie coś takiego i do czego to służy? Kupiłem ten przycisk od gościa z Allegro ale jeszcze do mnie nie dojechał, w ogóle nie wiem czy to u mnie będzie działać.

 

Dołączona grafika

 

Tu właśnie poniżej ten przycisk z gościem.

 

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przycisk z ludzikiem ponoć wyłącza czujniki wewnętrzne alarmu (gdy np zostawisz zwierzaka w aucie) jeśli auto posiada alarm fabryczny - osobiście tego nie testowałem mimo że takowy również posiadam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka z guzikiem jutro pewnie do mnie przyjedzie. Wsadzę go na miejsce i zobaczę jaki efekt. Mam nadzieję, że dym nie poleci. Dziwię się bo mam full opcję a guzika z alarmem pożałowali - chyba, że było to opcjonalnie do zamówienia niezależnie od wersji wyposażenia. Co tam w miejsce tych dwóch dolnych zaślepek jeszcze montowali? Tam już nie ma złączek elektrycznych - puste dziury.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Vectrze III/Signum nie przewidzieli takiej opcji jak wyłączanie TC - ewentualnie na zasadzie wyjęcia bezpiecznika. Otwieranie klapy tylniej poprzez guzik w panelu drzwi kierowcy albo z pilota. Podejrzewam, że pozostałe miejsca nie będą miały wykorzystania. Co ciekawe, układ klawiszy w Vauxhallu z kierownicą po prawej stronie jest identyczny jak w tym z kierownicą po lewej. Nie chciało im się pewnie tego zmieniać ze względu na koszty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jvc73 też nie mam w Sig tak mądrego przycisku, który wyłącza TC, co nie raz w przypadku jazdy VB dosłownie wyciągało auto z bardzo paskudnego położenia...

A jedno z miejsc w konsoli możesz dedykować opcji "SPORT" oczywiście w odpowiedniej wersji auta, o ile się nie mylę na samym dole po prawej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Signuma mam od miesiąca, jeszcze się z nim nie oswoiłem. Przejrzałem dziesiątki zdjęć konsol Vectry i Signuma i nie znalazłem innych guzików niż te o których wyżej pisałem. Być może wersja sport ma jakieś nastawy zawieszenia: comfort i sport. Mnie to by się przydał wyłącznik ABS-u ale chyba już czegoś takiego się nie praktykuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności