Skocz do zawartości

Jak rozprowadzic instalacje pod głośniki?? ASTRA II


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lord_wiader

Już tak

 

Nie wiem jak w Astrze G jest seryjnie poprowadzona instalacja audio, u mnie w F wszystkie kable są związane i wchodzą głęboko pod konsolę środkową. Żadna to porada, ale niestety musisz znaleźć miejsce, w którym kończą się kable do głośników tylnich. Być może są one poprowadzone aż do drzwi tylnich i tam zakończone wtyczkami, jednak tego już nie wiem. Jeśli koło zawiasów tylnich drzwi jest guma biegnąca od słupka do drzwi (a nie masz elektrycznie sterowanych okien z tyłu) to prawdopodobnie instalacja jest poprowadzona do tylnich drzwi.

Niech wypowiedzą się inni posiadacze Astr G.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kable sa poprowadzone az do glosnikow ja na poczatku sciaglem oslone ze slupka na dole znajduja sie kable przeciolem kable od glosnikow z tylu chyba brazowy i bialy i pociagnalem dalej do tylniej polki pod glosniki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

em sorki ze moze tu podepne swoje pytanie ale nie chce zasmiecac forum nowym tematem :?: tez planuje zamontowac w asi 2 3-drzwi ... 4 glosniki + subwoofer w bagazniku. Takie pytanie bo nie za bardzo wiem jeszcze dokladnie czy wybralem dobry wzmacniacz. Subwoofer by mial byc taki: JBL subwoofer

natomiast wzmacniacz: wzmacniacz 1 lub wzmacniacz 2

 

moje pytanie czy jak zmostkuje go na 3 kanaly ... to czy subwoofer pociagnie bardzo dobrze czy nie wykorzystam jego pelnej mocy i musze szukac mocniejszego wzmacniacza ?

Aha idea podlaczenia jest taka: 2 przednie glosniki + sub pod wzmacniacz i z tylu 2 glosniki koaksjalne podlaczone pod radio. A moze cos mozecie doradzic w przyzwoitej sredniej cenie :D

 

Dzieki

gorlik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Mam problem, nie wiem którędy przeprowadzić kabel zasilający od akumulatora do wzmacniacza w bagażniku (dokładnie którędy mam się przebić z komory silnika do samochodu).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam ja poprowadzilem kabel obok linki ktora idzie do otwierania maski.mniej wiecej to otworz maske po prawej stronie sciognij uszczelke i odsun plastik(rynienke) jest tam duzo miejsca a blacha jest cienka sa dwie warstwy blachy,od srodka musisz wyciac gruba izolacje i tamtedy przeciagnac kabel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość Anonymous

witam. Podlaczam sie do tematu bo chce wsadzic suba do bagaznika ale nie wiem jak poprowadzic kable z bagaznika do radia. Moze jest jakis manual?? Prosze o porady i pomoc. z góry dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności