Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Niedźwiedź

CORSA JEST THE BEST :P;-)

jasne, bo to taka mała wersja astry, która jest najlepsza ;p

Blo... skarbie czy ty z tą astrą to nie wcinasz się między przysłowiową wódkę i zakąskę? 8)

Ale ni za tym ni po tym.... tigra mała, astra duża a Corsa?;( W SAM RAZ DLA KAZDEGO :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CORSA JEST THE BEST :D :D

jasne, bo to taka mała wersja astry, która jest najlepsza :D

Blo... skarbie czy ty z tą astrą to nie wcinasz się między przysłowiową wódkę i zakąskę? :D

Ale ni za tym ni po tym.... tigra mała, astra duża a Corsa?:D W SAM RAZ DLA KAZDEGO :D

Już sie nie da czytać co Wy tu wypisujecie :D Tigra ,Tigra ,Tigra :D Jest debeściaczek a Corsa zła nie jest wcale ale mniej debeściarska niż Tigi :D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy na swoje autko zagłosuje. Ja nie będę inny, ale nie tylko, że posiadam Corsę. Ja nigdy bym sobie nie kupił Tigry. To samochód wyłącznie dla kobiety.

I Corsa nie jest typowym autem dla faceta, ale jak odpowiednio autko się zrobi to męska rzesza kierowców Corsy może być zadowolona.

Przykładem jest Ja37, który ma monstrum pod maską. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź
arekchester, no wiesz argumentacji twojej nie podważam bo jak widać corsinki górą :D zaczynam tylko mieć wątpliwości do swojej płci :D co prawda oznak męskości nie zauawżyłam (nic mi nie urosło) :D a jeżdżę corsą :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności